Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «ТЕМП»

Вікові категорії:

  • Молодша (3,5-6 років)
  • Середня (6-10 років)
  • Старша (10-15 років)

Зразковий ансамбль бального танцю «Темп» швидко розвивається та розростається, вихованці ансамблю постійно здобувають перемоги в різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях. На одному з таких фестивалів у місті Еленіте, Болгарія вони здобули 2-ге місце. А після виступу на фестивалі у місті Яремне про ЗАБСТ «Темп» у місцевій газеті було написано статтю «Запальні ритми танців», де було описано високий професійний рівень виконавців та балетмейстерів: «Юні виконавці, віртуозно володіючи тілом, у такт запальної музики, ніби метелики, літали по сцені (Марина Корнійчук)»

Діючий репертуар ансамблю досить різноманітний. Керівникам добре вдаються постановки стандартної бальної програми та сучасної хореографії. Ансамбль тісно співпрацює з Театрально-естрадною студією «Теларії» та її керівником Аліною Олександрівною Чуєшовою. Вони беруть участь у постановках новорічних казок, театралізованих концертах, та виставах «Народного» театру «Теларії» («Асорті»), за що неодноразово були відзначені подяками та почесними грамотами.

Колектив постійно бере участь у міських та районних заходах, а також у Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах та фестивалях.

 Клуб  спортивного бального танцю «Темп» є членом Спілки громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ). Колектив бере участь у  Всеукраїнських та Міжнародних  змаганнях   з спортивного бального танцю.

Керівники

Тетяна Вовненко

Керівник- хореограф-постановник

Вовненко Тетяна Миколаївна  у 2010 році закінчила Київський Національний університет культури і мистецтв, факультет хореографії та режисури, кваліфікація – магістр хореографії. У Палаці культури «Дарниця» Вовненко Т.М. працює з 2007р. Спочатку на посаді асистента керівника ансамблю бального танцю «Темп», а з  2013 року займає посаду керівника Зразкового ансамблю бального танцю «Темп». За час роботи в закладі проявила  себе як високопрофесійний викладач сучасної бальної хореографії, як талановитий постановник танцювальних композицій, вона дуже артистична, емоційна, вирізняється дисциплінованістю та працьовитістю. Як керівник, вона  безпосередньо організовує культурно-масову діяльність колективу, визначає репертуар, проводить учбові заняття, репетиції, забезпечує участь в концертних заходах, оглядах та фестивалях, створює ескізи концертних костюмів. Вихованці ставляться до неї з великою повагою, шаною та любов’ю.

900
903

Крістіна Яременко

Хореограф-постановник

Закінчила КНУКіМ в 2012 р бакалавр хореограф-балетмейстер

Танцювальна кар’єра з 1992 — 2013 г

Танцювала в міжнародній спортивній федерації «IDSF», фіналістка, півфіналістка і учасниця міжнародних змагань такі як «Internetional», «Grand Slam» «Open»

У 2012 р танцювала за Болгарію і входила до складу найкращих пар Болгарії (фінал чемпіонату Болгарії)

Займалася з провідними педагогами світу.