Театрально-естрадна студія «Теларії» (для дітей 5-14 років) та Народна театр-студія «Теларії» (від 14 років)

Вікові категорії:

  • Молодша (5-9 років)
  • Середня (9-14 років)
  • Старша (від 14 років)

Школа акторської майстерності «ТЕЛАРІЇ» для всіх, хто хоче гармонійного творчого розвитку, стати актором або актрисою, хто, може , ніколи не був на сцені, але мріяв про це. Життя в світлі софітів, сильні почуття, яскраві характери, перші вистави … Все це чекає вас трохи пізніше. А зараз — захоплюючі заняття з акторської майстерності, сценічної мови, пластики і багато іншого…

Діяльність студії спрямована на створення, публічне виконання та показ вистав, творів театрального мистецтва, мюзіклів, концертів, тематичних музічних програм, концертно-розважальних програм, естрадних номерів…

kphzmaztkoa

«Теларії» — це така форма організації таетрального мистецтва, в якій поєднуються аматорські та професійні засади. Основною метою роботи є виховання в учасників гуманістичних, загальнолюдських цінностей засобами театрального мистецтва, формування практичних акторських навичок.

На початковому рівні навчання її завданням є виявлення творчих здібностей учасників, підготовка їх до різноманітної діяльності, яку зумовлює специфіка театральної студії. Програма передбачає цілий комплекс навчальних дисциплін, які розв’язують ряд творчих завдань: виховання художньої уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості, культури мови.

Колектив постійно бере участь у міських та районних заходах а також у театральних фестивалях.

Керівники

Аліна Чуєшова

Керівник

Чуєшова Аліна Олександрівна працює в Палаці культури „Дарниця” Управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації з 2013 року (спочатку на посаді – асистент керівника Народного аматорського театру «Асорті», а з 1 вересня 2015 р. обіймає посаду керівника аматорського народного театру,  театрально-естрадної студії «Теларії» та художнього керівника Палацу Культури).

На чолі з Чуєшовою А.О. колектив брав участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Соняшник», де показав високий рівень акторської майстерності та був заслужено нагороджений дипломом за перше місце (а керівника було відзначено грамотою). У квітні 2016 р. театр брав участь у VІІІ Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна» з інсценівкою «За двома зайцями». Під час виступу студійці показали справжню майстерність та не залишили байдужими ані глядачів, ані суддів. Були відзначені дипломом 1-ї премії у номінації «Театральний жанр» (змішана вікова категорія)

959
961

Катерина Заморська

Керівник

Асистент режисера, актриса — у 2010 році закінчила ХУК(диплом з відзнакою), з 2010 по 2013 рр. — працювала у Київському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. П.К. Саксаганського, м. Біла церква, на посаді: актриса драми, артистка-вокалістка,  З 2012 р. – другий режисер та ведуча Міжнародних конкурсів – фестивалів (Греція, Болгарія, Словакія). Зараз займає посаду художнього керівника Палацу Культури «Дарниця».

Катерина Павлівна вважає, що головне, навчити дітей полюбляти мистецтво, та самовиражатися на сцені так, як хоче дитина. Вона вчить студійців уважності, зібраності та креативності.

«Полюбляй мистецтво у собі, а не себе у мистецтві» К.С. Станіславський.

Наші роботи

ГРАН-ПРІ театральної студії «Теларії»

Відкриті уроки (грудень 2020)

Теларії — Літературно-музичний вечір «В этом что-то есть» (30 жовтня 2019)

«Теларії» на фестивалі в Польщі (8-14 кві 2019)

Фестиваль-конкурс «Феєрія мистецтв» (13-14 кві 2019)

Стипендії Президента України (8 кві 2019)