Студія естрадного вокалу «7 Нот»

Запрошуємо дітей (віком від 6-ти років) та дорослих в студію естрадного вокалу «7 нот».

Навчальний процес формується індивідуально для кожного студійця. У нас ви  отримаєте курс основ вокального мистецтва, музичної грамоти та сольфеджіо, можливість займатися в студії з сучасним професійним обладнанням.

Студійці, які на високому рівні проявляють свої здібності будуть мати змогу записуватися в студії звукозапису, брати участь у заходах Палацу культури «Дарниця», міських заходах, конкурсах та фестивалях вокального мистецтва всеукраїнського та міжнародного рівня.

Записатися на прослуховування ви можете за телефоном: (066) 800-29-98, або відправити заявку на mail: vocal7not@gmail.com

Заняття проводяться в студії, оснащеної професійним обладнанням. Крім того, естрадний вокал — це досвід виступів на різних сценічних майданчиках, це участь у фестивалях і конкурсах, як на рівні нашої країни, так і зарубіжних. Це багато друзів-однодумців в творчості. Це художній смак і стиль. Це яскрава, насичена творче життя!

Спів — це природна потреба людини, така ж природна, як і мова. І якщо з самого дитинства дитина вчиться говорити правильно, то чому б йому не почати вчитися співати теж правильно, особливо якщо співати дитині подобається. Уміння співати вільно і красиво, — це справжнє задоволення і велика радість для будь-якої людини, а для дитини особливо.

Керівник

1171

Василь Коневич

Керівник

Вокаліст, мультиінструменталіст, композитор та диригент. Лауреат міжнародних конкурсів. https://www.youtube.com/channel/UCCo8BZ7knbRQ7b5Ly6er8BQ/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=0

В 2009 році закінчив Івано-Франківське музичне училище ім. Дениса Січинського, отримавши ОКР молодшого спеціаліста (баян-акордеон, диригент оркестру, артист оркестру, артист ансамблю)

В 2013 році отримав ОКР бакалавра, а в 2014 році магістра музичного мистецтва в Київському національному університеті культури і мистецтв.

На посаді керівника з 2011 року.