Студія східного танцю «Habibi body+»

Вікові категорії:

  • дівчата ( 7-15 років)
  • дорослі (початківці)
  • концертна група

https://www.facebook.com/groups/1888879921359611

Танець живота — це не просто красиві рухи тілом.

Танець живота — це особливий, новий стан Душі і Духа, який розпускається всередині Вас, як квітка. Східні танці допоможуть Вам знайти плавність і грацію, гарну ходу і горду поставу, додадуть чіткість і витонченість кожному руху. Східні танці допоможуть зняти емоційну і фізичне напруження і втому, поліпшити фігуру і загальне самопочуття.

Тисячоліття тому людина ще тільки-тільки вчилася спілкуванню, але вже існував мова танцю. За допомогою жестів і рухів людина розповідала, як вона бачить навколишній світ, що вона відчуває.
Східний танець стоїть осібно серед всіх. Він демонструє координацію рухів і чіткість ударів під ритмічну музику, граційність дівчинки, дівчини, жінки. В давнину мистецтву танцю живота навчали дівчат з раннього дитинства. Тому виростали вони стрункими, граціозними, чарівнивими.

Керівник

1595

Тетяна Пльонкіна

Керівник

В 1999р. закончила Нiжинський педагогiчний университет iм. М.Гоголя спецiальнicтю викладач музики та хореографии, хореограф-постановник.

Працювала кілька років хореографом в Київському педагогічному коледжі, викладала сучасний танець (хіп-хоп, модерн) в «Республіканському центрі танцю», викладала в СК»Добро» клас сучасного танцю, східний танець. Більше 10 років працює в ПК «Дарниця».
Східний танець викладає більше 15 років.
Навчалася у провідних танцівниць східного танцю і продовжує вчитися.
Як постановник поставила близько 100 танцювальних номерів різних танцювальних напрямів.
Зараз викладає східний танець, сучасний танець, веде групи хатха — йоги.