Студія східного танцю «Habibi body+»

Вікові категорії:

  • дівчата ( 7-15 років)
  • дорослі (початківці)
  • концертна група

Ми Вконтакте: https://vk.com/club112176966

Танець живота — це не просто красиві рухи тілом.

Танець живота — це особливий, новий стан Душі і Духа, який розпускається всередині Вас, як квітка. Східні танці допоможуть Вам знайти плавність і грацію, гарну ходу і горду поставу, додадуть чіткість і витонченість кожному руху. Східні танці допоможуть зняти емоційну і фізичне напруження і втому, поліпшити фігуру і загальне самопочуття.

Тисячоліття тому людина ще тільки-тільки вчилася спілкуванню, але вже існував мова танцю. За допомогою жестів і рухів людина розповідала, як вона бачить навколишній світ, що вона відчуває.
Східний танець стоїть осібно серед всіх. Він демонструє координацію рухів і чіткість ударів під ритмічну музику, граційність дівчинки, дівчини, жінки. В давнину мистецтву танцю живота навчали дівчат з раннього дитинства. Тому виростали вони стрункими, граціозними, чарівнивими.

Керівник

1595

Тетяна Пльонкіна

Керівник

В 1999р. закончила Нiжинський педагогiчний университет iм. М.Гоголя спецiальнicтю викладач музики та хореографии, хореограф-постановник.

Працювала кілька років хореографом в Київському педагогічному коледжі,викладала сучасний танець(хіп-хоп ,модерн) в «Республіканському центрі танцю»,викладала в СК»Добро» клас сучасного танцю ,східний танець.9 років працюю у ДК»Дарниця».
Східний танець викладаю більше 10 років.
Навчалася у провідних танцівниць східного танцю і продовжую вчитися)
Як постановник поставила близько 100 танцювальних номерів різних танц.напрямів.
Зараз викладаю східний танець,сучасний танець,веду групи хатха — йоги.