Народний ансамбль української пісні «Чарівниця»

Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» почав свою творчу діяльність у 1996 році, з перших кроків чаруючи глядачів та слухачів яскравим видовищем пісенного мистецтва рідної землі. У багатому і різноманітному репертуарі ансамблю твори українських композиторів, таких як А. Пашкевича, І. Сльоти, В. Хоменка, та інш., а також обробки українських народних пісень. Також у творчому доробку ансамблю є музичний спектакль «Козацьке весілля», прем’єра якого відбулась у червні 2010 року.

Пісні «Чарівниці» звучать не тільки в місті Києві, а також і за його межами – Івано-Франківська, Житомирська, Полтавська, Чернігівська області  та в Криму.

Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» є лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, серед яких «Червона калина»(м. Алушта – І премія 2010р.), «Національний сорочинський ярмарок» (с. Великі Сорочинці Гран-Прі 2014, 2015рр) , «Пісня над Дніпром» (м. Київ ІІ премія) та багато інших.

Також ансамбль бере активну участь у телевізійних проектах, серед яких: «Нова масляна на СТБ», «Folk-music», «Якісне життя», «Кухня», «Надвечір’я» та інш.

У 2009 році ансамблю було присвоєне звання «Народний аматорський колетив».

«Чарівниця» плідно співпрацює з іншими колективами м. Києва такими, як фольклорний ансамбль «Криниченька», Народний ансамбль народного танцю «Дніпряночка».

Художній керівник ансамблю –Балджи Юрій Анатолійович.

Якщо Ви любите співати, маєте вокальні данні, та бажання стати учасником дружнього творчого колективу, Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» запрошує Вас до ПК «Дарниця»!

Керівники

1832

Балджи Юрій Анатолійович

Керівник

Юрій Анатолійович має хороші організаторські здібності, і як керівник безпосередньо організовує культурно-масову діяльність колективу, визначає репертуар, проводить репетиції, забезпечує участь свого колективу в концертних заходах, оглядах та фестивалях. Приділяє багато уваги розвитку професійних здібностей у своїх учасників. Розважливий, комунікабельний, в той же час він вимогливий до себе та своїх ансамблістів.

Він постійно вивчає та використовує в своїй роботі кращий досвід інших колективів художньої самодіяльності та здобутки видатних вокалістів і відомих вокальних колективів. Працює над самовдосконаленням.

Оскільки він є і керівником і акомпаніатором в своєму колективі, то немало важливим є той факт, що у 2004 році він брав участь у Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м.Кіровоград), де став лауреатом ІІ премії; був Дипломантом конкурсу баяністів (м.Донецьк) та інш. Глядачі неодноразово відмічали професіоналізм не тільки колективу, а і особисто гру на інструменті керівника (баян).