Народний ансамбль української пісні «Чарівниця»

Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» почав свою творчу діяльність у 1996 році, з перших кроків чаруючи глядачів та слухачів яскравим видовищем пісенного мистецтва рідної землі. У багатому і різноманітному репертуарі ансамблю твори українських композиторів, таких як А. Пашкевича, І. Сльоти, В. Хоменка, та інш., а також обробки українських народних пісень. Також у творчому доробку ансамблю є музичний спектакль «Козацьке весілля», прем’єра якого відбулась у червні 2010 року.

Пісні «Чарівниці» звучать не тільки в місті Києві, а також і за його межами – Івано-Франківська, Житомирська, Полтавська, Чернігівська області  та в Криму.

Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» є лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, серед яких «Червона калина»(м. Алушта – І премія 2010р.), «Національний сорочинський ярмарок» (с. Великі Сорочинці Гран-Прі 2014, 2015рр) , «Пісня над Дніпром» (м. Київ ІІ премія) та багато інших.

Також ансамбль бере активну участь у телевізійних проектах, серед яких: «Нова масляна на СТБ», «Folk-music», «Якісне життя», «Кухня», «Надвечір’я» та інш.

У 2009 році ансамблю було присвоєне звання «Народний аматорський колетив».

«Чарівниця» плідно співпрацює з іншими колективами м. Києва такими, як фольклорний ансамбль «Криниченька», Народний ансамбль народного танцю «Дніпряночка».

Керівник ансамблю – .

Якщо Ви любите співати, маєте вокальні данні, та бажання стати учасником дружнього творчого колективу, Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» запрошує Вас до ПК «Дарниця»!

Керівники

Керівник