Народний ансамбль бального танцю «Сеньйори»

Вікові категорії:

  • Основна (концертний склад, пари, вік 25-50 років)
  • Підготовча (початківці, пари, 1-2 рік навчання)
  • Леді-соло (жінки без партнера)
  • Гранд-Сеньйори (пари, вік 50-80 років)

https://www.facebook.com/groups/715263901909349

Колектив зародився, як доросла група Зразкового ансамблю сучасного бального танцю «Фантазія». З 2003 року з дорослою групою ансамблю «Фантазія» почала займатися Аленічева Наталія Степанівна — асистент керівника. З її приходом доросла група ансамблю отримала назву «Сеньйори» (з огляду на поважний вік учасників) та почала активно використовувати цю назву на всіх концертних заходах. Група розросталася та у вересні 2007 року офіційно «випурхнула з під крила» ансамблю «Фантазія», поповнивши дружну і велику сім’ю Палацу культури «Дарниця» ще одним колективом художньої самодіяльності –
Ансамблем бального танцю «Сеньйори».

Прекрасний вихід для жінок, які хочуть танцювати, але не мають партнерів – це створення групи «Леді-соло». Окрім того, що вони вивчають базові рухи та основні елементи танців, спеціально для цієї групи керівником ставляться концертні номери, щоб жінки не втрачали цікавість та прагнули бути кращими, досягати більшого.

Також особливий підхід треба виявляти до найбільш поважної вікової категорії 50-80 років. І цей підхід знову ж таки є в керівника Аленічевої Наталії Степанівни. Вона виділила цю категорію в окрему групу «Гранд-Сеньйори» і приділяє їм стільки уваги, скільки вони потребують і скільки в її силах.

Ансамбль бального танцю «Сеньйори» існує перш за все для того, щоб об’єднувати одинокі душі, які прагнуть тепла, розуміння і спілкування. Тут, в колективі кожен може знайти для себе все це і ще знайти застосування своєму творчому потенціалу. Дехто пригадає і вдосконалить ті вміння, які мав з дитинства, дехто навчиться нового, а дехто знайде розраду своїй самотності. У колективі чотири рази на рік проводяться бали, де кожен може можливість продемонструвати свої здібності не тільки у хореографії але свої вокальні та поетичні таланти.

Керівники

1279

Аленічева Наталія Степанівна

Керівник

Наталія Степанівна — спеціаліст високопрофесійного рівня, добросовісна, ініціативна, інтелігентна, надзвичайно талановита особистість. Треба відмітити, що у своїх постановках керівник дуже вдало поєднує бальну та народну хореографію. Наприклад, «Самба Калина» — це синтез української хореографії та самби, «Циганський танець» — суміш циганського народного танцю з танго і самбою. ЇЇ творчий потенціал безкінечний. Свої ідеї та замисли вона втілює в кожний танець, тому і танцювальні композиції цього колективу завжди ексклюзивні, оригінальні.

Аленічева Н.С. постійно працює над підвищенням кваліфікації та професійного рівня, вивчає і впроваджує в практику досвід роботи кращих закладів Міністерства культури і мистецтва України, різних колективів художньої самодіяльності та здобутки видатних майстрів бальної хореографії.