Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй»

Вікові категорії:

  • Молодша (3,5-6 років)
  • Середня (7-10 років)
  • Старша (11-14 років)

https://www.facebook.com/groups/529844343861973

У 2007 році хореографічний ансамбль «Водограй» створила молодий і талановитий  балетмейстер – Жиган Олена Іванівна. Саме в цьому колективі вона  вбачає своє творче майбутнє, реалізовує свій творчий потенціал, віддає учням не тільки уміння, а й тепло душі, навчаючи любити танці так, як любить їх сама. Сьогодні в її колективі близько 70 осіб.

Хореографічний ансамбль «Водограй» швидко розвивається та розростається, вихованці ансамблю беруть участь та здобувають перемоги в різноманітних конкурсах та фестивалях. Діючий репертуар ансамблю досить різноманітний. Керівнику добре вдаються постановки з маленькими дітьми віком 3,5 та 5 років, дуже творчо-цікавими виходять тематичні хореографічні замальовки до театралізованих заходів та музичних вистав. Вони плідно співпрацюють з режисерами Палацу культури та театрально-естрадною студією «Теларії».

dhypsnua9sy

Керівники

1070

Олена Жиган

Керівник- хореограф-постановник

У 2007 році на базі Палацу культури «Дарниця» Жиган Олена  Іванівна заснувала  колектив народного  танцю «Водограй». За час роботи в Палаці культури Жиган Олена Іванівна  зарекомендувала  себе як високопрофесійний викладач хореографії, талановитий, креативний та самобутній  педагог, сумлінний працівник і вправний організатор. Високу оцінку дістала робота Олени Іванівни з дітьми 3 та 5 років. Викладач використовує оригінальну власну методику і досягає за короткий термін вагомих результатів. Особливо слід відмітити розуміння Жиган О.І дитячої психології дітей різних вікових груп, вміння створити атмосферу творчості, взаєморозуміння та робочу дисципліну. Олена Іванівна постійно  поновлює репертуар свого колективу неординарними  та високотехнічними номерами . Вимоглива до себе та своїх підлеглих вона постійно працює над підвищенням своєї професійної та педагогічної майстерності.

Христина Лепська

Керівник - хореограф-постановник

Лепська Христина Романівна працює в Палаці культури „Дарниця” відділу культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації з 2009 року. Разом з Оленою Іванівною Жиган вона керує Зразковим хореографічним ансамблем «Водограй». Христина Романівна закінчила Київський національний університет культури і мистецтв (факультет режисури і хореографії). Лепська Х.Р. багато років працювала у шоу-балеті «А-6». Вона постійно підвищує свою кваліфікацію, слідкує за новими тенденціями в хореографії, у «Водограї» саме вона відповідає за вивчення напрямків сучасної хореографії. Своїм прикладом показує дітям, що можна встигати все: і навчатися, і працювати, і буди гарною мамою. Приділяє багато уваги розвитку професійних здібностей та загально – людських цінностей у своїх вихованців. Вона добра та чуйна людина, в той же час вимоглива до себе та своїх вихованців. Зарекомендувала себе як добросовісний, сумлінний та ініціативний працівник, який постійно підвищує, як свій професійний рівень, так і своїх гуртківців.

1071