Зразкова циркова студія «Smile»

Циркову студію «Смайл» знають не тільки у межах Палацу Культури «Дарниця». Вони приймають участь у міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях, звідки привозять не тільки шану та любов глядачів а й дипломи за призові місця, а дуже часто і Гран-Прі. «Смайл» — це дійсно велика дружня та творча родина, адже діти спілкуються не тільки на репетиціях, а й за межами спортивного залу.  Керівники колективу – досвідчені тренери, безперечно хороші вихователі. Вони намагаються у кожному студійці побачити та розкрити його власний сценічний образ, до кожної дитини вони підбирають свій власний підхід, тому юні артисти мають вже багато досягнень.

Зразкова циркова студія «Смайл» активно працює у творчому напрямку. Колектив постійно цікавиться творчим життям інших циркових студій, проводить тематичні зустрічі, учасники колективу відвідують професійні циркові вистави, знайомляться з цікавими талановитими цирковими артистами, постійно шукають нові технічні і художні рішення, удосконалюють набуте.

Керівники

1315

Пилипенко Вікторія Вікторівна

Керівник, заслужений працівник культури України

Пилипенко В.В. обіймає посаду керівника колективу художньої самодіяльності – Зразкової циркової студії «Смайл»  з 2003 р.          Пилипенко В.В. професійний і відповідальний працівник, має повну вищу освіту, постійно удосконалює свій професійний рівень.       Вікторія Вікторівна талановита творча особистість, чудовий керівник і організатор. Завдяки своєму глибокому, непересічному творчому погляду, відповідально і натхненно підходить до вибору репертуару вихованців Зразкової студії «Смайл». Яскраві, захоплюючі циркові номери юних студійців завжди бажані на районних та міських концертних заходах, також її вихованці отримують нагороди на міжнародних, всеукраїнських фестивалях, конкурсах. Учні Вікторії Вікторівни відчуваючи її самовідданість та професіоналізм, з повагою і любов’ю ставляться до свого педагога.

2016 р. – отримала звання «Заслужений працівник культури України».

Колектив під керівництвом Вікторії Вікторівни є гідним прикладом творчого пошуку, самовдосконалення і професійного росту. Дружня атмосфера студії і диференційований підхід у роботі до учнів дає свої, високо оцінені колегами, батьками та керівництвом результати.