Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Голосухи»

Запрошує усіх, хто співає і танцює!

Колектив було створено восени 1985 року на Київському заводі «Буревісник» для участі в огляді художньої самодіяльності підрозділів підприємства. Ансамбль посів перше місце серед цехових колективів художньої самодіяльності заводу, а також здобув визнання серед заводчан. Відтоді жодне свято, що проводилось у клубі заводу не проходило без участі ансамблю «Голосухи».

Назву колективу дав його засновник і перший художній керівник ансамблю Микола Олександрович Буравський. «Голосухи» — це похідна від слова «голос». Учасники ансамблю відтворювали обрядові дійства, що були притаманні українському народу. Це – вечорниці, колядки, веснянки, обжинки та інше.

З вересня 2010 р. фольклорно-етнографічний ансамбль «Голосухи» стає часткою великої творчої сім’ї Палацу культури «Дарниця» відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Дарницького району, який і є основною репетиційною базою колективу на даний час.

Учасники ансамблю різні за віком, починаючи від 10 до 80 років. Репертуар колективу: колядки-щедрівки, веснянки, жнива, вечорниці, ярмаркові та виставкові сценки, в яких відроджуються старовинні традиції наших бабусь-матерів.

youtube play
youtube play
youtube play

Керівник

1218

Горишняк Галина Іванівна

Керівник

Закохана в українську народну творчість, Горишняк Г.І. спрямовує творчу діяльність свого колективу на пропаганду та розвиток національної культури, народних традицій та звичаїв. Зі шкільної парти Галина Іванівна брала участь у художній самодіяльності. Галина Іванівна має хороші організаторські здібності, і як керівник безпосередньо організовує культурно-масову діяльність колективу, визначає репертуар, проводить репетиції, забезпечує участь свого колективу в концертних заходах, оглядах та фестивалях. Галина Іванівна приділяє багато уваги розвитку професійних здібностей у своїх учасників. Розважлива, комунікабельна, в той же час вона вимоглива до себе та своїх підлеглих.  Горишняк Г.І. створює доброзичливу атмосферу у колективі. Всі учасники гурту з задоволенням відвідують заняття, мають можливість реалізувати свої творчі здібності, задовольнити естетичні та духовні потреби.

Керівник завжди готова організувати виступ свого колективу на святкових заходах, підготувати тематичні номери, постійно оновлює репертуар.