Вокальна студія «Майстерність»

Вокальна студія «Майстерність» нещодавно з’явилася в Палаці культури «Дарниця», але ми вже встигли закохати у пісню ще кілька сміливих та співочих сердець.

У нашій студії навчаються діти 6+ та дорослі.

Ви задаєте питання: а як же проходять заняття?

8 занять на місяць.
Заняття індивідуальне: учень- викладач. Розспівки, вправи на дихання, скоромовки, все в комплексі складає постановку співочого апарату. Після вправ, розучування пісень. В класі є звукопідсилююча апаратура, щоб вчитися володінню мікрофоном. Перед заходами проводяться репетиції у Великій залі Палацу. Якщо виникає необхідність для заходу проводиться плюсовий запис пісні в студії звукозапису Палацу культури.

Індивідуальні заняття з вокалу дають змогу глибше поринути у світ мистецтва та розкрити свій співацький потенціал, оволодіти вокальними навичками, практикою роботи з мікрофоном, основам виконавської майстерності та інше.

Наші студійці активно виступають на районних та міських заходах.

Є можливість запису в студії звукозапису ПК «Дарниця».

Виборюють призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах вокального мистецтва.

 

Керівник

4307

Інга Зоріна

Керівник

Дипломантка Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів вокального мистецтва,

солістка оркестру ДСНС у м.Києві «Вогнеборець», художній керівник Палацу культури «Дарниця».

Інга Зоріна, youtube

Безмежна кількість концертів, заходів, презентацій, фестивалів за плечима Ведучої та співачки Інги Зоріної.

Методика навчання Інги має багато авторських знахідок. Її кредо, як викладача: «Кожен голос неповторний, як квітка. Як немає двох однакових квіток, так і немає двох однакових голосів. Важливо знайти й розкрити індивідуальність й неповторність кожної людини.» Вона займається з учнями різного віку. Зараз наймолодшій учениці 6, а найстаршій 58. Вона вірить, що спів дарує радість і окрилення людині. А ще оздоровлення. Й вона наголошує на цьому, адже називає себе справжнім спеціалістом з голосу: дикції, постановці голосу, сценічної мови, фізіології та самореалізації людини.

Вона — професіональний викладач, старший друг, наставник, той хто допоможе тобі повірити у власні сили, навіть після провалу, той хто допоможе віднайти своє «Я», розкриє можливості твого голосу й неповторність, направить, підкаже й спрямує у світі творчості й шоу бізнесу.

Якщо Ви маєте невпинне бажання співати, чи хочете розвивати те, до чого маєте хист —

вокальна студія «Майстерність» чекає на Вас!