5 травня 2018 року у Великій залі ПК «Дарниця» відбувся Звітний концерт Народної студії класичного вокалу. Колектив студії – дружня сім’я, у склад якої Звіт_2018_06-cropвходять відданні прихильники протягом багатьох вже років і ті, які недавно долучилися до цього чарівного мистецтва – класичного співу. Це аматори класичного мистецтва, які знайшли в саме в цьому колективі однодумців, де мистецтво облагороджує почуття, допомагає пізнати свою душу та втілити свою мрію в реальність.

На початку заходу згадували про досягнення за цей навчальний рік: про участь у концертних заходах міста Києва, та у міському огляді-конкурсі народної творчості, де Дипломами були нагороджені Владислав Білов (Диплом ІІІ ступеня) та Юрій Потороча (Диплом ІІ ступеня).

Захід вийшов дуже цікавим, наповненим творами видатних композиторів світової класики: Каччіні, Генделя, Доніцетті, Тості, Ірадье, Ді Кьяра, Куртіса, Пуччіні, Моцарта. На заході провучали, як твори малої форми, як то: вальси, романси, мадригали, народні пісні; так і арії з відомих і улюблених знавцями опер, що потребує від виконавців особливої виконавської майстерності та артистизму. Також майстерно і переконливо були виконані декілька дуетів.

На сцені глядачі побачили людей закоханих у велике мистецтво — класичний академічний спів. Нехай і непопулярний нині, але для справжніх цінителів мистецтва – це насолода вищої проби. Керівник студії класичного вокалу Воскобойна Валентина Іванівна разом з  концертмейстером Кочубей Вікторією Володимирівною вже впродовж трьох років ведуть свій невеликий, але вірний і високопрофесійний колектив, до висот класичної музики.

Глядачі також були в захваті і високо оцінили виступи студійців — довго дякували артистам своїми бурхливими оплесками та щирими криками «Браво»