03.04.2018 (вівторок) Участь у районному заході – Святковому концерті

до Дня Дарниці. Велика зала, 17.00-19.00

         ДарницDSC09300я … Слово яке чудове. Водночас дзвінке і лагідне, тепле. Як зігріта весняним сонцем земля. Святкують День дарницького району м.Києва завжди з приходом весни, розквітом землі — 3 квітня. В Палаці культури «Дарниця» традиційно відбуваються щорічні святкування Дня Дарниці: яскравий святковий концерт зі світловими спец ефектами та піротехнічними засобами, організована святкова торгівля біля ПК «Дарниця».

                Розпочалося свято танцем у виконанні Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй» — «Україна привітальна». А прекрасний «Віденський вальс» (Зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Темп») закружляв усіх присутніх, начебто переносячи до Віденського балу.

Земля і люди Дарниці – нерозривний, скріплений спільними радощами і єдиним болем, освячений тисячоліттями союз. Тому, гортаючи сторінки історії Дарниці, на святі не забули згадати тих, хто все своє життя вірно і самовіддано служив їй: Подяками вшанували почесних мешканців району. Серед яких були Народний артист України Мар’ян Гаденко, Заслужені артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки – не просто відомі особистості, а мешканці Дарницього району! Вони звернулися до присутніх з привітаннями, а Мар’ян Гаденко подарував пісню.

Улюблена мільйонами, музика яка увійшла до світової класики, — музика до кінофільма «Рожева пантера» Генрі Манчіні, прозвучала на святі у виконанні Лабуна Євгена, ученика дитячої музичної школи №21.

Зиму, яка в цьому році так надовго затрималася «відганяли» запальною «Веснянкою» учасники Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй».

Потім номери змінялися з шаленою швидкістю, переносячи глядачів з одного виду мистецтва до іншого. Були тут: румба під українську пісню Думи мої» (Зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Темп»); циркові номери від Зразкової циркової студії «Смайл» (ПК «Дарниця»); варіації з балету від дитячої школи мистецв №4; вокально-хореографічні композиції «Мальви», «Діти світла» (ПК «Дарниця») та «Україна» (дитячої школи мистецтв «9).

Наприкінці свята своєю творчістю глядачів вразили прекрасні самобутні співаки: учасник проекту «Голос країни» Даніїл Карачевський та Заслужений діяч мистецтв України, композитор Анжела Ярмолюк.

                Логічним завершенням свята були феєричний «Гопак» Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй» та масштабна вокально-хореографічна композиція  «Україна» Дитячої школи мистецтв № 9. Шалені оплески та вигуки «Браво!» — були найкращою відзнакою вдало проведеного концерту.

Земля, що принесла себе і своє багатство у дар людям, що віками дбає про них, любовно наділяючи кожного своєю життєдайною силою – це земля Дарниці! Ми – дарничане, щиро вітаємо нашу рідну Дарницю з 83-річницею району!