19 травня 2018 р. о 14.00 у Великій залі Палацу культури «Дарниця» відбувся Звітний концерт Зразкової циркової студії «Смайл».

Концерт традиційно для ЗЦС «Смайл» пройшов у режимі «нон-стоп». Номери між собою були пов᾽язані веселими Посіпаками, які на відміну від мультика, не робили шкоду, а навпаки усіляко допомагали – приносили та прибирали реквізит, заповнювали паузи між номерами, — одним словом, не давали глядачам засумувати.33112967_520881821640108_1660112019338035200_n

ЗЦС «Смайл» — великий колектив. І допомагають у творчому зростанні дітям троє керівників, безумовно дуже талановитих, що безперечно відображається в учасниках ЗЦС «Смайл» — це Пилипенко Вікторія Вікторівна, Сергієнко Людмила Іванівна, Пепеляєва Аліна Вікторівна. Цей навчальний рік був дуже плідний на різноманітні події та виступи. «Смайл» брали участь у флешмобі до Міжнародного дня цирку, брали участь у Концерті- флешмобі «Моя Україна», який відбувся на Майдані Незалежності; брали участь в Ювілейному ХХ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Понтійська арена», де отримали ГРАН-ПРІ серед циркових студій; у міському огляді-конкурсі Дипломи за І та ІІ місця.

Немає сенсу перераховувати всіх учасників, які побували на сцені. Тільки скажемо, що кожен мав можливість сьогодні показати свої таланти. В концертній програмі були різножанрові номери: акробатика і каучук, партерне кільце і клоунада, жонгляж і оригінальний жанр. Дуже багато на цей раз було повітряних номерів: Мінько Даніїл працював на ременях, на повітряному кільці наші відомі «Птахи» — Солов᾽йова Софія та Юрко Дар᾽я, і ще Ківерова Марія, на тканях Біла Настя, «петлі-повітря» Бездудна Маргарита, полотна Васильченко Аліса.

Запам᾽яталися також нові номери: «Париж» (номер-дует в шляпах у виконанні Бісєвої Анни та Солов᾽йової Софії, «Лібер-танго» (номер з хула-хупами Солов᾽йової Софії). І дуже сподобався фінальний номер «Флешмоб» у виконанні усіх учасників ЗЦС «Смайл».

Наприкінці керівники колективу привітали батьків та учасників з закінченням навчального року та вручили пам᾽ятні призи найактивнішим учасниками та батькам.

(За фото дякуємо Olexandra Kuchevska, Леся Корнієнко, Олена Мінко)