«Зграя»

22 травня 2016 року на сцені актової зали університету ім.М.П.Драгоманова відбувся фестивальний показ вистави «Зграя» театрально-естрадної студії «Теларії». Художній керівник та режисер-постановник – Аліна Чуєшова. Вистава поставлена за відомою повістю К.Сергієнко «До свидания, Овраг». Серед персонажів — тільки тварини, це вони розповідають про людей, які їх кинули, але в яких вони не перестали вірити. Актори грають так щиро, що глядачі забувають про умовності: плачуть всі – діти та дорослі.

Вистава «Зграя» провокує асоціації, пробуджує емоції, змушує думати, співчувати, переживати… Вистава справила сильне враження на всіх глядачів та членів журі і про це свідчить отримана на фестивалі найвища нагорода — «Гран-Прі за кращий спектакль». Також журі відмітило виставу ще багатьма дипломами:

  • «Кращий сценічний ансамбль»;
  • «Краще музичне вирішення вистави»;
  • «Краще виконання чоловічої ролі» (Анастасія Король за роль «Гордого»);
  • «Краща сценографія».

Молодому колективу театральної студії «Теларії» повною мірою вдалося передати всю гаму почуттів і переживань персонажів, провести паралелі і змусити глядача задуматися про своє місце в житті і про те, хто дійсно відповідає за тих, кого приручили. Можливо, завдяки цьому спектаклю світ стане трішки добрішим і з часом подібні проблеми будуть лише історією, описаної на сторінках книги.