18 січня 2019 р. Свято Закриття новорічної ялинки. 17.00 – Фольклорний концерт (Площа біля ПК), 18.00 – Концерт Зразкової циркової студії «Смайл» (Велика зала ПК).

От і попрощалися ми з Новорічною ялинкою. 18 січня 2019р. (п’ятниця) вона загасила свої святкові вогники. Тепер чекатимемо наступного Нового року. Святкування відбувалося у два відділення: перше – фольклорне на сцені біля ПК «Дарниця» та друге – естрадне – у Великій залі ПК «Дарниця».

Святковий настрій в цей раз створювали такі колективи Палацу культури «Дарниця»: Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Голосухи» та Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» (на сцені біля ПК «Дарниця»). Вони подарували глядачам зустріч з українськими народними піснями, автентичними та з піснями відомих українських композиторів. Співали пісні новорічно-різдвяного циклу. Глядачі були у захваті і підспівували відомі та улюблені колядки та щедрівки.

Після цього святкування перемістилося до Великої зали ПК «Дарниця», де відбувся Святковий концерт Зразкової циркової студії «Смайл». Юні артисти виступали настільки професійно та артистично, що глядачам здавалося ніби вони потрапили до справжньої циркової феєрії з професійними артистами. Були тут представлені різні жанри цикового мистецтва: жонгляж, еквілібр, каучук, акробати, хула-хупи, номер з моноциклом, з діабло, повітряні гімнасти.

Більшість учасників студії вже бачить себе артистами цирку і багато працюють для того, щоб втілити в життя свої мрії. А допомагають їм супер професіонали — керівники ЗЦС «Смайл» — Людмила Сергієнко, Людмила Потапова та Заслужений працівник культури України Вікторія Пилипенко. Глядачів був повен зал і вони щедро одарювали астистів «Смайла» оплесками. А наприкінці концерту, батьки учасників студії подякували керівникам і дітям за прекрасне свято та подарували керівникам корзину квітів, а дітям різнокольорові іменні латексні браслети.