18.01.2018 Площа біля ПК, 17.00-18.00. На вуличній сцені біля Ялинки Палацу культури «Дарниця» відбувся фольклорний концерт, присвячений Різдвяним святам та Закриттю Новорічної ялинки. Протягом концерту ведуча згадувала, разом з глядачами, як святкуються ті чи інші свята різдвяного циклу: Різдво Христове, Маланка та Василь, Водохреще. А відтворювали народні традиції на сцені чудові колективи Палацу культури «Дарниця», а саме:

  • Студія фольклору Ірини Бонковської;
  • «Народний» фольклорно-етнографічний ансамбль «Голосухи» керівник Галина Горишняк;
  • «Заслужений» Народний хор України «Будівельник» керівник Віта Романченко.

Пісню про Україну «Моя Земля» заспівала художній керівник Палацу культури «Дарниця» Інга Сукач.

Учасники студії фольклору тільки починають свої перші кроки на великій сцені. Вони заспівали декілька щедрівок і колядок та отримали свою порцію оплесків і вдячності глядачів.

Із захватом спостерігали глядачі за дійством, яке відтворювали на сцені НФЕА «Голосухи». «Водіння Кози» та неповторні автентичні Щедрівки у виконанні НФЕА «Голосухи» захопили усіх без виключення.

«Заслужений» Народний хор України «Будівельник» підтримав емоційну атмосферу свята, виконавши улюблені українські народні пісні та декілька щедрівок.

На довершення чудового настрою, погода порадувала чудовим пухнастим снігом, який йшов на протязі всього концерту. Чарівна красуня-ялинка, від якої важко відвести погляд, виблискувала своїми прикрасами і так не хотілося прощатися з усіма новорічно-різдвяними святами. Але час прийшов. Така вже традиція – 18-19 січня ми прощаємося з новорічною ялинкою і свято Водохреща об’єднується зі святом Закриття новорічної ялинки. Отже, глядачі попрощалися з Новорічною ялинкою до наступного року і з новорічно-різдвяними святами. А фольклорні колективи ПК «Дарниця» в котрий раз яскраво відтворили міць і глибину української пісні та філософію народного фольклору. Глядачі, зі щирою вдячністю, оплесками проводжали творчі колективи.