Вечір пам’яті Дмитра Гнатюка

«Я до тебе, матусю, у пісні іду…»

25 лютого у Великі залі ПК «Дарниця» відбувся вечір пам’яті до дня народження актора, режисера, Народного артиста України, Лауреата премії Тараса Шевченка, героя України — Дмитра Михайловича Гнатюка. Цей творчий вечір допоміг організувати та провести  близький друг сім`ї та учень Дмитра Михайловича – Павло Голяченко. Він та інші артисти ПК «Дарниця» виконали пісні великого митця у своїй особливій інтерпретації. Це була прекрасна нагода насолодитися творчістю Дмитра Гнатюка, відчути усю велич та проникливість композицій Майстра слова та музики!

Співак, який любив до нестями музику та мав талант проникати словом у душу, залишив для нащадків найголовніше – пам’ять про себе у піснях, які не можуть залишати  нас  байдужими.

Концертна програма складалась зі спогадів та цікавих фактів з життя та творчості артиста, а також з композицій, написаних та виконаних в різні періоди життя Дмитра Михайловича. Ці пісні й нині хвилюють, тривожать душу, вони непідвладні часу і залишаться популярними ще для багатьох поколінь.

Вшанувати пам`ять Дмитра Михайловича прийшли його близькі друзі — популярний і улюблений народом митець – Герой України, народний артист України, лауреат Шевченківської премії — Анатолій Паламаренко, віце-президент та член-кореспондент Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності при ООН – Віталій Омельченко, також на вечорі був присутній відомий український режисер та продюсер – Костянтин Нагорний. Кожен з них сказали теплі слова на честь Дмитра Михайловича, а майстер слова Анатолій Паламаренко порадував гостей читанням віршів Т.Г.Шевченка та В.Стефаника.

Глядачі з захопленням дивилися на сцену, де відбувалося справжнє дійство. Мелодії Дмитра Гнатюка пізнаєш з перших акордів… І поки звучать його пісні, він живий в наших душах.

Це був надзвичайний вечір Вдячності, Любові і Пам’яті.