5 жовтня 2019 р.. За межами ПК.Участь Зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Темп» у класифікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців «Відкриття сезону».

Спілка громадських організацій спортивного танцю України. Класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців «Відкриття сезону». Від Зразкового ансамблю бального спортивного танцю «Темп» у змаганнях брали участь 14 учасників. Хтось робив свої перші кроки, а хтось вже не вперше виборює почесні нагороди. Усіх щиро вітаємо з новими сходинками у творчій кар’єрі. Особлива подяка керівникам ансамблю — Тетяні Вовненко та Крістіні Кебі, які невтомно і наполегливо ведуть своїх «темпівців» по все нових і нових щаблях до успіху.

«Золотий фінал» Категорія: Перші кроки — Слизька Поліна

«Срібний фінал» Категорія: Ювенали соло школа — Дорофєєва Ксенія

1 місце в європейській програмі та 1 місце в латиноамериканській. Категорія: Юніори 1 С — Івочко Ілля та Чередніченко Олександра.

1 місце Юніори соло Е клас європейська програма: Шевченко Юлія

«Золотий фінал» Юніори 1+2 школа: Андронов Ілля та Моренко Вікторія

2 місце європейська програма та 2 місце латиноамериканська програма Категорія: Ювенали 1 Е класс — Пацай Іван та Лола Марія.

4 місце в європейській програмі та 6 в латиноамериканській. Категорія: Юніори 1 Е — Падалко Максим та Додчук Олександра.

 6 місце Категорія: Ювенали соло Н класс — Ухова Анастасія

 8 місце в європейській програмі. Категорія: Юніори 1 Д класс — Ткаченко Артем та Колоусенко Дар’я.