30 жовтня (середа) 2019 р. – Літературно-музичний вечір «В этом что-то есть» театрально-естрадної студії «Теларії». Велика зала ПК.

Як завжди вражаючим, яскравим, різноманітним…атмосферно-глибоким був показ театрально-естрадної студії «Теларії». Прекрасна поезія авторів з різних часових проміжків та пісні, які якнайкраще відображували любовно-ліричну тематику вечора, у показі були поєднані за допомогою прекрасного режисерського рішення керівника і головного режисера ПК «Дарниця» Аліни Чуєшової. Чудова тепла осіння атмосфера була створена за допомогою цікавих декорацій.

Відомі і улюблені багатьма вірші у прочитанні юних артистів ТЕС «Теларії», проникали в глибини підсвідомості глядачів, примушуючи співпереживати, хвилюючи і ведучи за собою такими прекрасними і водночас гіркими шляхами кохання. «Хорошая девочка Лида» (Ярослава Смелякова), «Я могу тебя очень ждать» (Едуарда Асадова), «А может быть я из другого века» (Світлани Чеколаєвої), «Я завтра тебя разлюблю» (Амальтеа), «Чтобы не случалось в этой жизни» (Ах Астахова)… і пісні, прекрасні надихаючі пісні про кохання і життя. Логічним і режисерські вивіреним підсумком цього лірично-музичного вечора була пісня «С любимыми не расставайтесь» та вірш «Мы так боимся жить» (Невідомого автора)

І звісно, не обійшлося без творчості композитора і співака Сергія Бабкіна, пісні якого дуже люблять в нашій театральній студії за їх глибину, змістовність, душевність… На цьому вечорі були виконані його твори: «Пиши» та «Мотор». Остання пісня допомогла завершити театральний показ, поставити так би мовити крапку і наголосити на тому, що все наше життя – це зйомки одного величезного фільму, в якому ми актори без сценарію, живемо і не знаємо що буде далі, але все одно кажемо: «мотор» і продовжуємо жити…

Сучасне, ні на що не схоже бачення режисера і керівника Аліни Чуєшової поєднане з талантом та відданістю театральній справі учасників театрально-естрадної студії «Теларії», знову і знову притягують глядачів на вистави нашої театральної студії! Даруючі шалені оплески і натхнення для нових звершень!