11 березня 2018 р. У Колонній залі ПК «Дарниця» відбулося свято Весни у Народному ансамблі бального танцю «Сеньйори». Цей колектив, для багатьох учасників – не просто ансамбль, клуб любителів танцю. Це місце де відпочиваєш душею, де можеш поспілкуватися з однодумцями, це майже друга родина. Учасники танцюють, дружать, розділяють радість і горе, підтримують, хвилюються один за одного.

Ось і на цьому святі, вони мали можливість не тільки потанцювати, а чоловіки — привітати жінок колективу,  а ще й поспілкуватися, показати нові номера, обговорити недоліки і успіхи. Кожна група «Сеньйорів» (а їх в колективі 4!) підготувала своє привітання для інших. Кожен мав можливість показати свої додаткові таланти: хтось читав вірші, хтось співав, хтось веселив смішними спогадами…

Незмінна натхненниця «Сеньйорів» – керівник колективу Аленічева Наталія Степанівна та її помічниця – фахівець Давидова Тетяна Степанівна. Окрім, обов’язкової танцювальної програми, вони організували та провели цікаву ігрову програму для учасників. Було багато позитивних емоцій, сміху і радості.