Тетралізований концерт «Свято для Сніговика»

18 грудня на площи біля ПК «Дарниця» і 19 грудня у Парку воїнів інтернаціоналістів Відбулося урочисте засвічування Новорічних ялинок.

Свято розпочалося з ігрової театралізованої програми «Подарунок для Сніговика», яку майстерно провели актори театрально-естрадної студії «Теларії». У програмі взяли участь майже всі колективи Палацу культури «Дарниця». Разом із головними героями глядачі допомагали Сніговичку  створити справжнє свято, запалити новорічну ялиночку і знайти друга. І їм це, звичайно вдалося. Наприкінці програми з’явився Святий Миколай і допоміг друзям здійснити їх бажання.

В середині концертної програми (о 18.00) мешканців району привітав зі святом заступник голови Дарницької районної вмісті Києві державної адміністрації Захарченко Петро Петрович. Також зі словами привітання до дарничан звернулися Народний депутат України Супруненко Олександр Іванович та депутати Київської міської ради Ярмоленко Юлія Олександрівна і Сулига Юрій Анатолійович. Після офіційної частини Святий Миколай разом із казковими героями засвітили новорічну ялинку.

Після цього свято продовжили артисти Палацу Культури «Дарниця» і солісти студії «Wonderful voice»: Олег Ломенко і Олег Логвінов . Веселі, рухливі конкурси, а також запальні танці надали чудової новорічної атмосфери і не залишили байдужим жодного глядача.