«Снігова Королева»

16 грудня 2016 р. у великій залі ПК «Дарниця» відбулася прем’єра святкової новорічної казки «Снігова Королева», 18.30 – 20.00

Студійці театрально-естрадної студії «Теларії» підготували святкову новорічну казку «Снігова королева». Це розповідь про довгу і пригодницьку подорож маленької, але дуже сміливої дівчинки Герди, яка хоче знайти і звільнити свого друга Кая з крижаного полону злої чарівниці Снігової Королеви. Саме вона перетворила добре і чуйне серце Кая в осколок крижинки. Під час пошуків свого улюбленого друга, маленька Герда тікає від хитрої Королеви Квітів, зустрічає дивакуватих воронів, потрапляє в чарівний палац, знайомиться з маленькою розбійницею. На своєму шляху до Снігової Королеви, Герда, долаючи складні перешкоди, все ж знаходить у собі сили вступити у вирішальну битву зі Сніговою Королевою.

Окрім театрально-естрадної студії у казці взяли участь Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп», Зразкова циркова студія «Смайл» і солісти студій естрадного вокалу «Тік і Так» та «7 нот».

Яскрава постановка режисера Аліни Чуєшової, чарівні пісні, ефектні танці та циркові постановки стали незабутнім подарунком для маленьких глядачів та їх батьків. Голосними оплесками проводжала публіка артистів, для яких найліпшою нагородою є глядацькі посмішки та чудовий святковий настрій.