25 липня — 5 серпня 2018 р. (За межами ПК, Болгарія) – участь Зразкової циркової студії «Смайл» у ХХ Міжнародному фестивалі мистецтв «Понтійська арена в Болгарії. Вища ліга»

Завершився ХХ Мiжнародний фестиваль мистецтв «Понтiйська арена в Болгарii». Зразкова циркова студія «Смайл » отримала наступні нагороди:

  • Три дипломи І Ступеня: Софія Соловйова та Дар’я Юрко за номер»Лелеки», Софія Соловйова за номер «Лібертанго», Антон Каберник за номер» Інакший я»;
  • 6 дипломів Лауреатів 2 Ступеня: Мілана Сергієнко » Фея драже»; Антон Каберник, Даніїл Минко, Богдан Демченко «Dynamics guas»; Софія Соловйова та Дар’я Юрко «Акробатичний дует»; Дар’я Юрко «Настрій Парижа», Даніїл Минко за номер «Музика настрою»; зцс » Смайл» за номер» Dance Smile» і
  • 3 місце Сергієнко Мілана, Антон Каберник, Богдан Демченко за номер «Кукла».

А також вихованці студії та керівники отримали спецiальнi Дипломи вiд цирку Балканський.

Фестиваль (вища ліга) відбувався в Болгарії – м.Бургас, квартал Сарафово с 23 липня — 5 серпня 2018 г. Мета і завдання фестивалю: пропаганда багатожанрового мистецтва, створення творчого активу цих жанрів, виховання підростаючого покоління в кращих традиціях естрадної, класичної, театральної, фольклорної, циркової та інших світових шкіл, оздоровлення учасників фестивалю та розширення їх кругозору.

До участі у фестивалі (вища ліга) допускаються дитячі, юнацькі та професійні творчі колективи та окремі виконавці з України, країн ближнього і далекого зарубіжжя — переможці (лауреати) Міжнародного фестивалю естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів «Понтійська арена» (перша ліга) і інших міжнародних і регіональних фестивалів.

Делегації можуть представити на фестиваль, як програми колективів (тривалістю до 30 хвилин), так і номери в будь-яких жанрах мистецтва: акробатика, гімнастика, еквілібр, жонгляж, музична ексцентрика, клоунада, естрадний вокал, ілюзія і маніпуляція, розмовний жанр, пантоміма, естрадний, класичний, народний танець, степ, ляльки на естраді, фольклор, театральне мистецтво та ін.

Саме у такому цікавому фестивалі вибороли призові місця наші студійці, а також прекрасно відпочили на березі Чорного моря. Вітаємо переможців та керівників ЗЦС «Смайл»!!!