«Осінній мінор»

17 листопада на сцені Палацу культури «Дарниця» відбувся показ акторських робіт вихованців театрально-естрадної студії «Теларії»: «Осінній мінор» (під керівництвом Аліни Чуєшової ). Вихованці старшої групи театральної студії продемонстрували індивідуальні акторські роботи, які включали в себе читання віршів та монологів найрізноманітніших авторів: Ліни Костенко, Євгена Євтушенко, Ред’ярда Киплінга, Андрія Любки та багато інших. Також у показі взяли участь і інші колективи ПК «Дарниця» такі як: ЗАБСТ «Темп», ЗХА «Водограй», та сольні виконавці: Божена Нагорна та Олег Ломенко.

Для народного театру-студії «Асорті» сьогодні властивий експеримент у галузі театральної форми, постановочних засобів виразності, манери гри, організації сценічного простору, прийому залучення глядачів до дії, створення атмосфери духовної єдності сцени і залу.

Артисти зачарували глядачів своїм неперевершеним виконанням, саме тому захід пройшов на одному диханні. Усі присутні в залі затамувавши подих, разом з акторами, переживали, сміялись та плакали. Ніхто не залишився байдужим, адже були висвітлені такі важливі теми, як аборти, тема батьків і дітей, безхатніх тварин та невиліковних хвороб. Саме тому захід вийшов не тільки цікавим а й психологічно пізнавальним. Глядачі довго дякували артистам оплесками та криками «Браво!».