16 січня 2018 року у Великій залі ПК «Дарниця» відбувся Новорічний концерт студії класичного вокалу. На сцені були люди закохані в пісню, — саме так хотілося сказати. Бо як інакше пояснити те, що більша кількість учасників студії вже багато років відвідують студію класичного вокалу. Не звертаючи уваги ні на що: ні на непопулярність даного виду мистецтва, ні на матеріальні або сімейні клопоти, ноги несуть їх знову і знову до осередку мистецтва і культури — до студії класичного вокалу Палацу культури «Дарниця». Адже саме тут, з першими акордами музики, починається інший вимір – чарівний світ мистецтва! І вони – люди, закохані в пісню – завжди будуть у цьому світі своїми і потрібними.

Розпочалося свято з привітань з Новорічно-різдвяними святами і глядачі мали можливість почути три прекрасних і таких різних «Аве Марія» композиторів Каміль Сен-Санса, І.С.Баха перша прелюдія (мелодія Грабен-Гофман), П’єтро Масканьї. Перше «Аве» виконала керівник колективу – Воскобойна Валентина Іванівна. Наступні прозвучали у виконанні Макарової Наталії та Федоренко Наталії.

Відкриттям вечора був дебютант студії Нусірепов Тімур, який виконав чудовий романс Бориса Шереметєва на слова Олександра Пушкіна «Я Вас любил» та «Ариетту» Антоніо Тенальї.

Вразив усіх присутніх досвідчений учасник колективу — Микола Карпан, виконуючи «Песню темного леса» Олександра Бородіна. Пісню, яка пронизана істино епічним духом, відрізняється богатирським розмахом мелодії та своєрізною  дещо дикуватою гармонізацією. Повністю відповідаючи змісту твору і по розмаху виконання і по своєму сценічному образу. Також він виконав «Аріетту» Андре Фальконьєрі.

         Дві Наталії Макарова і Федоренко – прекрасні виконавиці, ліричне сопрано і меццо-сопрано, також давні учасниці студії, радували слух виконуючи романси та арії видатних композиторів світу.

         А закінчив свято чудовий тенор, закоханий в мистецтво класичного співу вже багато років – Юрій Потороча. Він подарував глядачам зустріч з героями опер: Рікардо з опери «Пуритани» (Вінченцо Белліні) та Шеврез з опери «Марія ді Роган» (Гаетано Доніцетті).

Зачаровані глядачі не стримували свого захоплення і криками «Браво» нагородили прекрасних виконавців студії класичного вокалу, їх керівника -Воскобойну Валентину Іванівну та концертмейстера Кочубей Вікторію Володимирівну.