14 січня 2018 року у Колонній залі ПК  відбувся «Новорічний бал Народного ансамблю бального танцю «Сеньйори».

Відкриття балу було урочисте, в ньому брали участь всі учасники колективу. Начебто візитка колективу, знайомство с ансамблем «Сеньйори» та ознайомлення з різними видами бального танцю. Глядачі мали змогу побачити: полонез, фігурний вальс, блюз і побутовий фокстрот.

Далі різноманітні, різнохарактерні номери зміняли один одного. Чудові зимові постановки «А сніг іде» та «Північні дівчата» від групи «Леді-соло», змінювалися фокстротом, вальсом, попурі з латини у виконанні основного складу ансамблю.

Всіх глядачів вразив прекрасний чуттєвий номер «Повільний вальс» у виконанні солістів ансамблю Алли Гавлюк та Володимира Борового.

А яскраві ігрові номери «Східний базар» та «Сім сорок» заряджали серця всіх присутнім чудовим настроєм. Після номера «Сім сорок» керівник колективу Наталія Аленічева запропонувала глядачам взяти майстер-клас в учасників колективу. Декілька сміливців підтримали цю пропозицію і танець «Сім сорок» закружляв всіх з новою силою. А номер «Східний базар» занурив в чудовий неповторний світ Сходу. Були тут і прекрасні одаліски, і Сулейман, і імітація базару, і, звісно, східні танці.

Серед глядачів на святі, були учасниці клубу «Дарницькі берегині» ПК «Дарниця». Вони приймали активну участь в ігровій програмі (яку підготувала і провела керівник НАБТ «Сеньйори» Наталія Аленічева) та у танцювальному конкурсі. Безумовно всі глядачі отримали позитивний заряд від такого чудово свята, що негайно повідомили по закінченню.

Такі бали є традиційними в НАБТ «Сеньйори» і глядачі побажали наснаги керівниками колективу Наталії Аленічевій та Тетяні Давидовій, не переривати цю чудову традицію, продовжувати дарувати зустріч з прекрасним і учасниками колективу і глядачам.