17 березня 2018 року у Палаці культури «Дарниця» відбувся міський тур огляду-конкурсу народної творчості — в естрадно-цирковому жанрі.

Впродовж 6 годин циркові студії, естрадні виконавці та вокально-інструментальні ансамблі з усього міста Києва змагалися за право вибороти почесні місця на огляді-конкурсі і бути обраними до Гала-концерту, який відбуватиметься 28 квітня 2018 року у Жовтневому Палаці.

Від Палацу культури «Дарниця» виступали: Зразкова циркова студія «Смайл» (керівник Вікторія Пилипенко) та солістка ПК «Дарниця» Інга Зоріна. З нетерпінням і хвилюванням чекаємо на рішення вельмишановного журі, яке складається з видатних діячів циркового та естрадного мистецтва, Заслужені артисти — артисти цирку та естрадного жанру.

А 18 березня 2018 р. міський огляд-конкурс проводився у Київському будинку вчених — там відбувалося прослуховування співаків академічного вокалу. Від нашої студії класичного вокалу, під керівництвом Воскобойної Валентини Івановни, брали участь двоє солістів студії — Владислав Бєлов та Юрій Потороча. І, звісно, нічого  б не відбулося без високопрофесійної, творчої людини — концертмейстера студії Кочубей Вікторії Володимирівни.

Попереду ще міський огляд-конкурс для хореографічних колективів (24 березня 2018 р. у центрі культури і мистецтв Дніпровського району); вокального-хоровий жанр та образотворче мистецтво (1 квітня 2018 р. у Концертній залі КПІ); і колективи, які складаються з ветеранів війни та праці (20 квітня 2018 р. у Київському міському будинку ветеранів). В кожному з цих жанрів представлені колективи Палацу культури «Дарниця». Щиро вболіваємо за них! І бажаємо потрапити до Гала-концерту!!!