14 лютого 2018 року у Великій залі Палацу культури «Дарниця» відбувся Концерт до Дня закоханих «Мелодії душі». На початку заходу усіх присутніх зі святом привітала депутат Київської міської ради Ярмоленко Юлія Олександрівна.

Це було романтичне захопливе дивовижне свято за участю колективів художньої самодіяльності ПК «Дарниця», яке пройшло буквально на одному диханні. Всі концерті номера були просякнуті глибокою ліричністю і пов»язані ретельно підібраним відеорядом, в якому діти розповідали про своє розуміння слова: «кохання» або чудовими віршами та тематичними етюдами-замальовками від театрально-естрадної студії «Теларії». Також вражали своїми талантами Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», Зразковий ансамбль бального сучасного танцю «Темп», Студія східного танцю «Habibi Bodi+», Зразкова циркова студія «Смайл», учасники студії естрадного вокалу «Soul Brise» та Народної студії класичного вокалу.

Логічним завершенням свята Дня закоханих була довгоочікувана святкова дискотека для учасників художньої самодіяльності Палацу культури «Дарниця», де впродовж 2 годин вони мали можливість не тільки потанцювати, а й поспілкуватися, поділитися досвідом (отже вони всі з різних колективів і поспішали показати одне одному свої уміння в своєму виді мистецтва).

Ми щиро дякуємо всім учасниками художньої самодіяльності та їх батькам за довіру та відданість нашому Палацу культури «Дарниця».