06.03.2018р. Велика зала ПК. Святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню — 8-му березня «Для Вас, жінки!»

6 березня студійці Палацу культури «Дарниця» вітали жінок із Міжнародним жіночим днем. Сьогодні  вже початок весни. Надворі ще холодно і сніжно, але прислухайтеся до себе і відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок. То дзвіночок  надії, яка повертається до нас із весною. Коли настає тепло і на вулицях з’являються весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.

Палац культури «Дарниця» також не лишився осторонь. Усі, від наймолодших зірочок до досвідчених артистів, звернулися зі словами любові і пошани до глядачів. Артисти подарували дарничанкам свої найкращі творчі номери, слова подяки та яскраві посмішки. В концерті взяли участь наступні колективи: Народний ансамбль української пісні «Чарівниця», Народний ансамбль бального танцю «Сеньйори», Зразковий ансамбль сучасного бального танцю «Фантазія», Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», Студія східного танцю «Habibi body+», Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп», Зразкова циркова студія «Smile», Театрально-естрадна студія «Теларії», а також солісти студій естрадного вокалу «7 нот» і «Soul brize», керівники Заслуженого народного хору «Ветеран» Віта та Роман Романченки .

На заході була присутня депутат Київської міської ради Ярмоленко Юлія Олександрівна . Яка, також, поздоровила присутніх жінок зі святом весни. Свято вийшло чудовим, глядачі із захопленням дивилися концерт і звичайно раділи подарункам.