1134

Звітний концерт НАБТ «Сеньйори» : «Танець! До тебе прагне серце та душа…»

Танець – це нестримний потік енергії, який дарує радість. Він відкриває нові можливості, спонукає до вдосконалення та надає впевненості в собі. Мистецтво танцю нікого не залишає байдужим, воно притягує і зачаровує неповторністю, красою, залишаючи після себе шлейф позитивних емоцій…

Саме такі незабутні враження залишилися у глядачів під час звітного концерту ансамблю бального танцю «Сеньйори», яким керує талановитий хореограф Наталія Степанівна Аленічева та асистент керівника – Тетяна Степанівна Давидова. Звітний концерт під назвою «Танець! До тебе прагне серце та душа…» нещодавно пройшов на сцені Палацу культури «Дарниця». Учасники ансамблю подарували присутнім у залі хвилини радості та піднесення, виконуючи цікаві танці за оригінальними творчими задумами. Тут використовувалася українська та іноземна, також комбінована музика. Окрім неповторних танцювальних постановок публіку вразило барвисте розмаїття костюмів. Щороку цей творчий колектив звітує і щоразу отримує схвальні відгуки поціновувачів танцювального мистецтва. Ось і цьогоріч керівники та їх вихованці вклали всю душу та вміння у святкове дійство, яке присвятили близьким людям та всім гостям Палацу культури «Дарниця», котрі прийшли їх підтримати гучними оплесками.

Заняття в ансамблі проводять терпляче, з індивідуальним підходом до кожного, виходячи з його особистих потреб та можливостей, і як результат – постановка цікавих хореографічних композицій: «Дачна фантазія», «Дієтам, ні!», «Ах, Париж!» та ін. Умови занять дуже хороші: великі зали, дзеркала і, такий необхідний для бальних танців, паркет. А от костюми інколи учасники самі шиють, але роблять це із задоволенням і великою фантазією, адже будь-який танець сприяє емоційній розрядці і подоланню негативних емоцій. Саме за допомогою відповідних рухів, поз, міміки під музику людина може передати свій настрій та почуття, розкрити образ.

Одним словом, танець, як писала поетеса Марина Цветаєва, на відміну від слова, скаже про Вас те, що Ви навіть самі про себе не знаєте.