27 березня до Міжнародного дня театру на сцені Палацу культури «Дарниця» відбувся показ акторських робіт вихованців Народного театру-студії «Асорті» та театрально-естрадної студії «Теларії»: «Театр – наш поклик серця» (під керівництвом Аліни Чуєшової та Катерини Заморської).

Почалося свято з номера-етюда, який так і називався «Поклик душі» у виконанні старшої групи студії. Потім погляду глядачів предстало шикарне і експресивне «Театральне танго». Також в програмі були представлені роботи, як найменших так і  середніх вихованців. Молодша група театральної студії показала номер «Мрії», де пластикою зобразили мрії дитинства. Вихованці ж середньої та старшої груп продемонстрували індивідуальні акторські роботи — етюди, які включали в себе читання віршів та монологів найрізноманітніших авторів: Ліни Костенко, Василя Стефаника , Стефана Цвейга та багато інших.

Номери-етюди з такими назвами:  «ІНТЕРНЕТ», «Я ПРИДУМАЮ СВІТ», «ПОГРАБУВАННЯ», «РЕКЛАМА», «УБИТ ПОЭТ», «МАРІОНЕТКА», «КРИЛА», «БАЛЕРИНА»,  «ЛЮДИ, КАК КНИГИ», «БРАВО, АКТОРУ!», — говорять самі за себе. Вони заставляли замислитися над багатьма проблема нашого дорослого світу. Десь сльози наверталися на очі, а десь хотілося сміятися без упину. В цьому ж і є професія актора – заставити глядача ВІДЧУТИ… Ідеї багатьох з них належать самим студійцям, а прекрасну огранку їм надали високопрофесійні, талановиті керівники – Аліна Чуєшова та Катерина Заморська.

Зі святом театральні студії ПК «Дарниця» прийшли привітати друзі та колективи, з якими їх поєднує постійна співпраця. Тут були: Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп», Зразкова циркова студія «Смайл», Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», керівники колективів Каріна Карамаврова та Олена Іщенко (які вразили чудовим дуетом «Mal — Blanco Y Negro»), співачка Божена Нагорна.

Наприкінці свята на сцену Палацу культури вийшла начальник управління культури Дарницької РДА в м.Києві Наталія Юріївна Мельничук,  яка привітала усіх присутніх з Днем театру та вручила керівнику студії, головному режисеру ПК Аліні Чуєш овій Подяку за плідну та професійну працю.