18.02.2018 Колективи Палацу культури «Дарниця» взяли участь у народному гулянні, присвяченому святу Масляної у Парку Партизанської слави.

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

18 лютого 2018 року, у останній день тижня Масляної (Прощену неділю) у Парку партизанської слави традиційно відбулося справжнє масове гуляння. Тут було все: і фольклорний концерт, і веселі конкурси, і, звичайно, смачні млинці.

Від Палацу культури «Дарниця» у святковому концерті приймали участь Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Голосухи», Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» та Заслужений народний хор України «Будівельник». Ці чудові колективи – берегині українських традицій та носії української пісні, — радували людей справжніми козацькими піснями та традиційними веснянками. Глядачі, поласувавши млинцями, гучно підспівували ансамблям, танцювали та дякували їм бурхливими оплесками і вигуками «Браво! Молодці!»

Присутні глядачі – близько 2 тисяч

Тривалість виступу колективів – 1 година 30 хвилин.