24 січня 2018 року у Колонній залі ПК «Дарниця» відбулося розширене засідання членів клубу «Дарницькі берегині» жінок-ветеранів Дарницького району, присвячена 80-річчю з дня народження поета-пісняра Володимира Висоцького.

Відкрила пам’ятну зустріч голова клубу «Дарницькі Берегині» Клименко Раїса Костянтинівна. Вона привітала усіх присутніх і нагадала про тему засідання, надавши коротку довідку про життя Володимира Семеновича Висоцького. Безперечно, атмосфера заходу не була б такою насиченою і завершеною, якби не відшукала Раїса Костянтинівна двох талановитих співаків-бардів, які виконували пісні Володимира Висоцького.

Бард Олександр Крепельницький виконав декілька пісень. Оплески і вигуки «браво» — найкраще виказали захоплення його виступом.

А потім  поет-пісняр Володимир Сергійович Петровський — Голова Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», дослідник творчості Володимира Висоцького. Він не тільки виконував пісні відомого актора-композитора, але й ділився своїми спогадами, дослідженнями про життя Володимира Семеновича та його професійні надбання.

В Колонній залі панувала дружня творча атмосфера. Глядачі із захопленням слухали і відомості про життя поета, і його чудові нестаріючі пісні. Багато пісень підспівував увесь зал.

В залі були присутні не тільки члени клубу «Дарницькі Берегині», а й запрошені жінки-ветерани Дарницького району, які не відвідують клуб «Дарницькі Берегині» Палацу культури «Дарниця». Величезну подяку глядачі висловили наприкінці заходу організаторам заходу і запрошеним бардам-виконавцям.