1 квітня 2018 року у Великій залі Палацу культури «Дарниця» відбувся районний захід «Барви Великодня», організований спільно управлінням культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира – Нагородження переможців ІІ виставки дитячих малюнків «Барви Великодня-2018».

Організатори виставки: Просвітницький Центр Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, Управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, та партнери Благодійний фонд «Православний спадок України на Святій Горі Афон», ТМ «Чайна країна», База дитячих іграшок «KIEV TOYS». У святі у «Вербну неділю» взяли участь більше двохсот дітей. На виставці представлені роботи у віковій категоїї від 6 до 16 років.

Перед нагородженням відбувся невеликий концерт побудований з номерів закладів культури Дарницього району: Дитячої школи мистецтв № 9, Дитячої школи мистецтв № 4, Палацу культури «Дарниця».

    Від Палацу культури «Дарниця» виступали Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп» ПК «Дарниця» (керівники Тетяна Вовненко та Крістіна Кеба); молодша група Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй» (керівники Олена Жиган та Христина Кропивницька). Також на виставку малюнків «Барви Великодня-2018» були представлені роботи студія образотворчого мистецтва «Мольберт» ПК «Дарниця».

      Привітали зі святами та провели нагородження: Духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополита Переяслав–Хмельницького і Вишневського Олександр; керівник Просвітницького Центру Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира Ксенія Зозуля; Начальник Управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Мельничук Наталія Юріївна; Виконавчий директор Благодійного фонду «Православний спадок України на Святій Горі Афон» Ус Андрій.

       Всі учасники концерту та художньої виставки отримали Почесні грамоти за участь, а також цікаві подарунки від фонда Блаженнішого Митрополита Володимира.