Вистава ТЕС «Теларії» — «Аліса у країні чудес»

Театрально-естрадна студія «Теларії» брала участь у 6 фестивалі дитячих та шкільних театрів «Перевтілення», який відбувся в актовій залі університету ім.М.П.Драгоманова з 19.05.17 по 21.05.2017. За три фестивальні дні глядачами та вельмишановним складом журі було переглянуто понад 20 вистав.

Добра, весела музична казка про дівчинку Алісу, яка відчуваючи самотність у світі дорослих, потрапляє у дивосвіт своєї фантазії.  Мандруючи стежками країни чудес, Аліса дивується чудернацьким створінням, які мешкають там. Вони сперечаються, жартують, і іноді поводять себе просто жахливо.  Але коли вона розуміє, що сама впліває на розвіток подій, дивосвіт зникає. Бо це був просто сон. Та, мабуть, Аліса вже ніколи не буде самотньою!

Актори супроводжують Алісу й перетворюють захоплюючі події, які з нею відбуваються, у незабутнє видовище. Але з глибоким повчальним підтекстом як для героя, так і для наших глядачів: на в\наших очах діти-актори стали персонажами казки і у веселій забаві розіграли перед нами всі пригоди дівчинки. Глядачі зацікавлено переглядали виставу, а журі оцінило роботу акторів дипломом «Майстер епізоду» — (Анна Коваленко за виконання ролі Миші Сонько).
У виставі задіяна вся середня група театральної студії і всі вони, не дивлячись на свій вік, по-справжньому перевтілились в казкових героїв та відправились у чарівний світ, що створений із див, і ймення йому – «Театр».