26 травня 2018р. (субота) — День насичений подіями для колективів Палацу культури «Дарниця».

Колективи Палацу культури «Дарниця» брали участь у районному святкуванні Дня Києва, яке відбулося в Парку партизанської слави. ПК «Дарниця» представляли: Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», Зразкова циркова студія «Смайл», учасниця студії естрадного вокалу «Soul Brise» Анна Косорукова. У першому відділенні була представлена півгодинна концертна програма. Також два номери «Прапори» («Смайл») та «Ой-ра» («Водограй») глядачі побачили в перерві концертної програми театру пісні «Джерела».

ЗХА «Водограй» також виступив у фіналі концерту з «зірками» свята — театром пісні «Джерела».

 В цей же час Зразковий ансамбль сучасного та бального танцю «Темп» брав участь у змаганнях «Dance in the Heart 2018».

Від ЗАБСТ «Темп» брали участь 7 пар у різних вікових категоріях. Результати: І місце в програмі «Латина» та ІІ місце в програмі «Стандарт» — пара Олександра Чередниченко-Ілля Івочко. IV місце «загальний залік» — пара Анатолій Бех-Олександра Дадчук.

А  молодша група театрально-естрадної студії «Теларії» брали участь у фестивалі «Сердце у твоїх долонях».

Фестиваль «Серце у твоїх долонях» проводився в Українському домі та на Європейській площі. На цих двох площадках і виступили учасники молодшої групи театрально-естрадної студії «Теларії» з мініатюрою «Чудеса». Глядачі проводжали юних артистів оплесками.

Середня група театрально-естрадної студії «Теларії» брала участь у фестивалі-конкурсі «Київська театральна весна».

Середня група ТЕС «Теларії» показали на конкурсі «Київська театральна весна» виставу «Свора», яка не залишає байдужими ні дорослих, ні дітей. Журі хвалили акторський ансамбль. Глядачі плакали. Результати конкурсу будуть відомі 9 червня 2018 р.