Засвічування ялинки 2018-1919.12.2018 р. (середа), парк воінів-інтернаціоналістів, 18.00

Традиційно 19 грудня на День святого Миколая у парку імені воїнів-інтернаціоналістів відбулось засвічення головної ялинки Дарницького району.

         Театралізована концертна програма складалася з колективів художньої самодіяльності Дарницького району. Від Палацу культури «Дарниця» брали участь: Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», студії естрадного вокалу «7 нот» та «Song Of Life». В театралізованій частині свята виступали студенти інституту екранних мистецтв.

З початком новорічних свят привітав виконувач обов’язків голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Петро ЗАХАРЧЕНКО та депутати Київської міської ради Лариса ДЕГТЯРЬОВА, Ігор БАЛЕНКО.

 


19.12.2018 р. (середа), Національна Філармонія України, «Громиця».

"Громиця" у філармонії (19 гру 2018)

«Громиця» у філармонії (19 гру 2018)

19 грудня в Національній Філармонії України відбулося грандіозне свято до Дня Святого Миколая, свято народної музики. Ансамбль народної пісні та побутового танцю «Громиця» Палацу культури «Дарниця» також брав участь у цьому святковому концерті. Велика вдячність тим людям, які запросили виступити наш колектив в Національній Філармонії України, що дали змогу поділитися з глядачем тим, що цей прекрасний колектив виношує і викохує в себе в душі — українську народну пісню.

Керівник колективу Євген Пихтін особливо дякує Юрію Різолю за чудову організацію цього дійства та за запрошення на концерт, а також солістці Національної Філармонії України Тетяні Школьній за підтримку та небайдужість до  молодого і талановитого колективу «Громиця».