15 грудня 2018 р. Участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі творчості ЗХА «Водограй»

ProFest Winter "Водограй"

ProFest Winter «Водограй»

Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй» знову на конкурсі. І знову з 1 місцем!!!

На цей раз «Водограйчики» підкорювали Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «ProFest Winter». Молодша група ансамблю на чолі з керівником Христиною Кропивницькою привезли на конкурс два номери: «Ангели» та «Українські візерунки». Журі було в захопленні від виступу наших маленьких артистів і відзначило їх Дипломом 1 Ступеня в «Молодшій віковій категорії».


16 грудня 2018 р. Участь у Міжнародному турнірі ЗАБСТ «ТЕМП».

Stars Festival Awards 2018 "Темп"

Stars Festival Awards 2018 «Темп»

І знову приємні новини від наших колективів! Вітаємо керівників Тетяну Вовненко та Крістіну Кебу та учасників Зразкового ансамблю сучасного бального танцю «Темп» з успішними виступами на турнірі «Stars  Festival Awards 2018» (16 грудня 2018 р.):

  • Пара Івочко Ілля- Чередниченко Олександра1 місце «Стандарт» та 1 місце «Латина», (Юниоры 1 Д).
  • Пара Ткаченко Артем- Колоусенко Дар’я3 місце «Стандарт» и 3 місце «Латина» (Юниоры 1+2 Е).
  • Лола Маша (Ювеналы 1 Е, соло) – 6 місце «Стандарт», 4 місце «Латина»

Бажаємо нових досягнень!


16 грудня 2018 р.. Новорічні свята у Зразковому хореографічному ансамблі «Водограй»

Новорічне свято "Водограй"

Новорічне свято «Водограй»

Щойно приїхавши з конкурсу, керівники Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй» не вляглися «спочивати на лаврах», а одразу узялися за влаштовування Новорічного свята для своїх любих дітей – учасників «Водограю».

         16 грудня 2018 року, починаючи з 10 ранку і до 16 години вечора проводилися Новорічні святкові заходи у різних вікових групах ЗХА «Водограй». Спочатку батьки мали змогу побачити відкриті заняття, а потім дітей захопив святковий вихор – був тут і Святий Миколай, і солодкі столі, конкурси-вікторини, а також святкова дискотека.

         Особлива подяка керівниками Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй» — Олені Жиган та Христині Лепській, а також батькам колективу, за прекрасно організовані свята, за Новорічну казку, яку вони подарували дітям в ці передноворічні дні. Діти були в захваті.

         Але це ще не все — 23 грудня 2018 року відбудеться Новорічне свято ще в декількох групах «Водограю». Свято повинні отримати всі!