Учатсть ТЕС «Теларії» у фестивалі «Гармонія дущі»

31 березня театрально-естрадна студія “Теларіі” брала участь у Всеукраїнському фестивалі талантів “Гармонія души”,який проходив у палаці культури “Росток”.ТЕС “Теларіі” на розсуд журі представили два естрадно-пластичних номера під назвою “В театрі” та “Браво,Актору!”. Велика кількість учасників та глядачів знаходились цілий день на фестивалі та з неабиякою цікавістю дивилися кожен представлений номер.Після номеру “В театрі” глядачі та суддівська колегія вдячно аплодували артистам та хотіли продовження,закликали акторів вийти на сцену ще раз.Але актори переодягались на наступний номер і вже після виконання літературно- пластичної композиції “Браво,Актору!”,артисти ТЕС “Теларіі” із задоволенням продовжили дивитися фестивальні номери інших колективів.

В кінці фестивального дня,за підсумками вельмишановного журі ТЕС “Теларіі” зайняли перше місце у номінації “Оригінальний жанр” та отримали кубок переможців,дипломи,а також 5 сертифікатів зі знижкою для участі у наступних фестивалях талантів.

youtube play