Театральний капусник Народного театру-студії «Асорті» та театрально-естрадної студії «Теларії»

2 квітня 2019р. (вівторок), Велика зала ПК 18.00 – 19.30

2 квітня березня до Міжнародного дня театру на сцені Палацу культури «Дарниця» відбувся показ акторських робіт – Театральний капусник — вихованців Народного театру-студії «Асорті» та театрально-естрадної студії «Теларії» (під керівництвом Аліни Чуєшової та Катерини Заморської). Свято було перенесено з 27 березня 2019 року на 2 квітня у зв’язку з підготовкою до виборів Президента України.

Театральний капусник був дуже веселим, сатиричним, цікавим. Брали участь всі групи: молодша, середня та старша.

Почалося свято з номера-етюда у виконанні старшої групи студії. Потім перед глядачами з’явився ведучий, який показав пародію на роботу ведучих концертних заходів.

Після чого на сцені з’явилася середня група, які, так засмутили свого режисера, що вона пішла від них. На сцені починається паніка. Де взяти нового режисера? Далі до середньої приєднується старша група, яка надзвичайно яскраво показує замальовку «Вибори режисера», в ній дуже сатирично був змальований виборчий процес…режисера. Кожен кандидат в режисери, намагався вразити акторів своєю програмою розвитку, а в результаті всі вибори переросли у велику бійку.

Спеціальним сюрпризом для звукорежисера Палацу культури «Дарниця» був наступний номер – «Звукорежисер – Бог?», в якому глядачу предстала повна залежність виступаючих від дій звукорежисера: немає звуку – немає актора – немає співака. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті…

Наступний етюд «Третій зайвий» у виконанні учасників середньої групи, теж підняв проблему вибору, але вибору в коханні. Коли двоє дівчат ведуть боротьбу за увагу одного хлопця – це конфлікт інтересів, який завжди цікаво спостерігати.

Наступними на сцену вийшли вихованці молодшої групи з номером «Шкільне кохання». Це замальовка зі шкільного життя одного класу. І от знову вибір: ні, не який предмет вивчати, а з ким дружити, кого любити, як сподобатися… Так, ці проблеми хвилюють і дорослих, і малих.

Жартівливий номер «Стою один на морозі» у виконанні старшої групи, знову зарядив зал позитивом і гуморним настроєм.

Ще одна весела замальовка від середньої групи «Зйомка реклами». В ній начебто рекламувалися духи, а наприкінці номеру виявляється, що флакони випадково переплутали і всі нюхали та вихваляли отруту для тарганів.

Наступним номером у виконанні старшої групи був «Один зайвий». 11 акторів і всього 10 необхідно для участі у виставі. Цікаво було спостерігати за вирішенням цієї проблеми, яка як завжди була розкрита з гумором.

Тут на сцені з’явилися учасники середньої групи, які оголосили, що знайшли нового режисера. Аж ось із кавою з’являється старий режисер, який хоче зрозуміти, чого це шукають нового, адже вона тільки вийшла ненадовго в магазин і затрималася в черзі.

І от вже лунає фінальна пісня – гімн театральної студії ПК «Дарниця» — «Я – актор», яку співають усі групи ТЕС «ТЕЛАРІЇ» та Народної театральної студії «АСОРТІ».

Всі замальовки в капуснику були жартівливі, але вони заставляли замислитися над багатьма проблема нашого дорослого світу. Десь сльози наверталися на очі, а десь хотілося сміятися без упину. В цьому ж і є професія актора – заставити глядача ВІДЧУТИ… Ідеї деяких з них належать самим студійцям, а прекрасну огранку їм надали високопрофесійні, талановиті керівники – Аліна Чуєшова та Катерина Заморська.

Наприкінці свята студійці подарували своїм улюбленим, талановитим керівникам квіти.