8 березня  (п’ятниця) 2019 р.. За межами ПК. Гнідин.

Ансамбль народної пісні та побутового танцю «Громиця» Палацу культури «Дарниця» на святкуванні Масляної у Гнідині). Співали, танцювали, людей звеселяли!


10 березня  (неділя) 2019 р., Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав». Виступ ансамблю народної пісні та побутового танцю «Громиця».

Свято Колодія в Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» не обійшлося без нашого нового талановитого колективу – ансамблю народної пінсі та побутового танцю «Громиця», яка не лише співає, а й людей звеселяє!!! Глядачі були у захваті від «Громиці», бо їх тематична концертна програма до Масляної супровождувалася цікавими розповідями про свято та влучними невимушеними жартами від керівника ансамблю – молодого та надзвичайно талановитого Євгена Пихтіна. А коли «Громиця» завела глядачів у жартівливий танок «Гусачок», осторонь не залишилося нікого байдужого.


10.03.2019 (неділя) – парк «Партизанська слава». Святкування «Дарницької Масляної».

10 березня 2019 року на території регіонального ладшафтного парку «Партизанська слава», в чарівному мальовничому місці між двох озер, відбулося народне гуляння «Дарницька Масляна-2019»! Були там гуляння за народними традиціями; розважальна програма біля «Стовпа розваг»; святковий концерт за участю найкращих колективів Дарницького району, святкова торгівля, весела музика та забави. Наприкінці відбулося спалювання опудала зими. У святковій концертній програмі від Палацу культури «Дарниця» брали участь такі колективи: Народний ансамбль української пісні «Чарівниця», Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Голосухи» та ансамбль народної пісні та побутового танцю «Громиця». Глядачі були у захваті від наших колективів, бо кожен колектив підготував свою неповторну програму до Масляної і пісні супровождувалися цікавими розповідями про свято, жартами, а «Громиця» навіть завела глядачів у жартівливий танок «Гусачок». Натанцювалися, наспівалися, навеселилися від душі!