6 березня 2019 року – Святкове засідання клубу жінок-ветеранів «Дарницькі берегині», присвячене 8 березня.

6 березня 2019 року об 11 годині у Колонній залі Палацу культури «Дарниця» відбулося святкове засідання клубу жінок-ветеранів «Дарницькі берегині», присвячене 8 березня.

Зі святом усіх присутніх привітала Заслужений працівник культури України, директор Палацу культури «Дарниця» — Кузнєцова Ніна Іванівна.

DSC08123В цей раз концерт був складений з колективів Палацу культури «Дарниця».

Яскравим масовим «Віденським вальсом» у виконанні основного складу ансамблю Зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Темп» відкрили святкову програму. А запальна «Румба» у виконанні Івочко Іллі та Чередніченко Олександри підняла шквал оплесків і забезпечила гарний настрій усім присутнім в залі. Керівники Зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Темп» – Тетяна Вовненко та Крістіна Кеба.

Від Народної студії класичного вокалу (керівник – Валентина Воскобойна, концертмейстер – Вікторія Кочубей) вперше у «Берегинь» виступали Зущенко Наталія, Карлос Авалян та Потороча Юрій. Своїми неповторними голосами вони зачарували глядачів і отримали нових шанувальників своєї творчості, бо «Берегині» виразили бажання учасників студії класичного вокалу тепер бачити на кожному своєму святкуванні.

Народний ансамбль бального танцю «Сеньйори» (керівник – Наталія Аленічева) порадували новим номером «Школа Соломона» та «Самба» у виконанні групи Леді-соло.

Зразкова циркова студія «Смайл» (керівники – Заслужений працівник культури України Вікторія Пилипенко та Людмила Сергієнко) — давні улюбленці клубу «Дарницькі берегині». Виступу талановитих дітей з нетерпінням чекають, а «Смайл» кожен раз дивує складністю номерів, професійністю виконання і різноманітністю. В цей раз на святі були: Кирило Чугунов з номером «Морозиво» (жонгляж), Антон Каберник «Інакший я» (номер з діаболо).

Молодий колектив Палацу культури «Дарниця» — студія естрадного вокалу «Сонг оф лайф» (керівник – Світлана Вусатюк) розчулили прекрасним виконанням пісень про маму. Перша пісня «Спасибо, мама» прозвучала у виконанні керівника студії Світлани Вусатюк та учасниці студії Мозарєвої Марії, а другу виконала Мазур Ніна — «Мамині руки».

Відбулося нагородження грамотами учасниць клубу «Дарницькі Берегині» Голови ГО ветеранів України Дарницького району м.Києва Пилипенка Анатолія Івановича. Також впродовж свята «Берегині» читали вірші, з вітальним словом звернулася Голова клубу «Дарницькі Берегині» Раїса Клименко.

А наприкінці свята, «Берегинь» привітав спеціальний гість — учасник проекту «Голос країни» (8 сезон) Даніїл Карачевський. Він виконав декілька пісень, які дуже розчулили і порадували глядачів.