03.04.2019 (середа) Участь у районному святковому заході, присвяченому 84-ій річниці створення Дарницького району.

Велика зала, 17.00-18.30

Дарниця … Слово яке чудове. Водночас дзвінке і лагідне, тепле. Як зігріта весняним сонцем земля. Святкують День дарницького району м.Києва завжди з приходом весни, розквітом землі — 3 квітня. В Палаці культури «Дарниця» традиційно відбуваються щорічні святкування Дня Дарниці: яскравий святковий концерт зі світловими спец ефектами та піротехнічними засобами.

Розпочалося свято виступом ансамблю народної пісні та побутового танцю «Громиця» Палацу культури «Дарниця».

Потім з вітальним словом виступив голова Дарницької райдержадміністрації Сергій Левада, а нагороди та подяки за вагомий особистий внесок в розвиток Дарницького району отримали понад 50 дарничан. Двоє працівників Палацу культури «Дарниця» теж були нагороджені Подяками Голови: це Крістіна Лепська (керівник Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй») та Аліна Чуєшова (режисер Палацу культури «Дарниця»).

Після нагородження концертну програму продовжили колективи Палацу культури «Дарниця»: ансамбль народної пісні та побутового танцю «Громиця» та ансамбль української пісні «Гуляй душа».

Віночком з українських пісень привітала зі святом Ведуча заходу Марина Романович.

А наприкінці, глядачів чекав сюрприз — український музичний колектив, створений 2005 року в місті Київ, вихідці третього сезону телепроекту «Шанс» (2004 року) – «гурт Авіатор». Вони виконали декілька нових, а також відомих та улюблених пісень зі свого репертуару.

Шалені оплески та вигуки «Браво!» — були найкращою відзнакою вдало проведеного концерту.

Земля, що принесла себе і своє багатство у дар людям, що віками дбає про них, любовно наділяючи кожного своєю життєдайною силою – це земля Дарниці! Ми – дарничане, щиро вітаємо нашу рідну Дарницю з 84-річницею району!