6 жовтня (неділя) 2019 р. Участь ансамблю української пісні «Гуляй душа» в  концертній програмі, приуроченій до фестивалю короваїв.IMG-6004ecab11f29cc56342f525eff5c3f0-V

У Володимирі-Волинському, у Слов’янському парку, відбувається дванадцятий фестиваль національної культури «Український коровай-сузір’я». Фестиваль стартував 6 жовтня.

У рамках дванадцятого фестивалю традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я» із 11-ї до 19-ї відбуватимуться виставки короваїв, вишитих подушок, весільних світлин, рушників «На щастя, на долю», старовинних знарядь праці.

Організатори підготували насичену подіями програму для жителів та гостей княжого міста, серед яких виступ колективу Палацу культури «Дарниця» — ансамблю української пісні «Гуляй душа». Це прекрасний молодий творчий колектив, який багато виступає на різноманітних заходах по всій Україні. Недавно були на: Фестивалі вишиванки (Борщів,Тернопіль), Фестивалі Ковбаси (Любашівка, Одесса). І от 6 жовтня 2019 року відвідали Фестиваль Короваїв на Волині з годинною концертною програмою де подарували усіх відвідувачам фестивалю масу позитивний емоцій та святковий настрій.