10 березня (неділя)  2019 року – Весняні зустрічі Народного ансамблю бального танцю «Сеньйори».

10 березня 2019 року о 14 годині у Колонній залі ПК «Дарниця» відбулися Весняні зустрічі НАБТ «Сеньйори». Свято було без глядачів але «група підтримки» з близьких та родичів учасників ансамблю все ж таки була. І всі вони були залучені до участі у танцювальних та ігрових програмах, які проводилися на святі.

 Для таких зустрічей учасники, вже традиційно, готують різноманітні творчі сюрпризи до свята. Декілька днів назад пройшло святкування 8 березня, і не дивно, що почалися весняні зустрічі саме з привітання від чоловіків колективу, яким вони підкорили і зачарували жінок! Треба відмітити, що створене було привітання під керівництвом учасника ансамблю Олександра Шевченка. В нього було включено все, про що мріють жінки: спочатку танці для жінок, а оскільки не могли вирішити, що краще, то чоловіки подарували танець лебедів поєднаний з канканом. Потім, для жінок подарували жартівливо обіграну пісню, потім ліричний вірш, після чого перейшли до дарування квітів з цілуванням прекрасної половини колективу. А наприкінці привітання, на центр зали вивели керівника колективу – Наталію Степанівну Аленічеву,  і розцілували їй руки, і стали на коліна, і привітали зі святом цю прекрасну, надзвичайно талановиту людину, жінку, яка ось вже впродовж 12 років є незмінним керівником та натхненницею ансамблю бального танцю «Сеньйори»!

Продовжуючи традицію номерів-сюрпризів, відповіла група «Леді-соло» з номером «Бабушки-заюшки».

А підготовча група розвеселила усіх присутніх казкою «Ріпка на новий лад» під керівництвом учасниці ансамблю Ірини Юрченко, яка організувала та прекрасно провела театралізацію.

Яскравий номер вийшов у тріо Ольга Хомякова, Іван Сисоєв та Ляля Яковенко. Ольга Хомякова неперевершено виконала пісню «Далеко», а Іван Сисоєв та Ляля Яковенко робили хореографічне оформлення номеру. Вийшло дуже ніжно та проникливо.

Любов Мороз (теж учасниця ансамблю) організувала наступний номер-сюрприз підготовчої групи та групи «Леді-соло» – жартівливий номер «Секс-бомб» на музику групи «Лісапетний батальйон».

А Людмила Руденко запросила до участі в номері гостя з клубу «Життєлюб» — Віктора Гострого і вдвох вони отримали шквал оплесків, виконавши номер «Гопак не модньо».

Подружжя Світлана Лещенко та Олег Іванов теж вразили номером ча-ча-ча «Сплячий ковбой».

Оригінальними віршами та привітаннями супроводжувала свято, вже традиційно, Олена Ярмак.

І звісно, що свято танцювального колективу завжди насичене перш за все танцями! Танцювали багато, натхненно і з задоволенням. Танго, вальс, чарльстон, диско, латина, самба – ось перелік обов’язкової програми свята, протягом якого різні групи ансамблю показували свої досягнення один одному (підготовча група, леді-соло, основний склад).

Як ми вже казали, в ансамблі «Сеньйори» існує багато традицій. Одна з них – це танці з циклу «Танцюють всі». На минулому святкуванні вивчали «Диско». На теперішньому святі подарунком від керівника ансамблю Наталії Степанівни була «Бачата в колі».

«Сеньйори» — це не просто ансамбль, це місце де відпочивають душею, це поєднання однодумців і не тільки тих, хто хоче танцювати. Тут є можливості для відкриття різноманітних талантів для всіх охочих, адже на таких зустрічах «Сеньйори» не тільки танцюють, а й співають, читають вірші, творять щось нове і неповторне. Всі свята «Сеньорів» проникнуті духом творчості і, звісно, веселощів.

Завершувалося свято Танцювальним марафоном. Гарним настроєм зарядилися усі: і учасники ансамблю, і глядячі! І за це (в черговий раз) велика дяка прекрасному невтомному керівнику колективу – Наталії Степанівні Аленічевій.