Студія голосу Олесі Валько

Студія голосу Олесі Валько з’явилася у вересні 2020 року, але за цей невеликий період ми вже встигли закохати у пісню ще кілька сміливих та співочих сердець.

У нашій студії навчаються діти та дорослі віком від 4 до … без обмежень

Індивідуальні заняття з вокалу дають змогу глибше поринути у світ мистецтва та розкрити свій співацький потенціал, оволодіти вокальними навичками, практикою роботи з мікрофоном, основам виконавської майстерності та інше.

Наші студійці активно виступають на районних та міських заходах.

Виборюють призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах вокального мистецтва.

 

Керівник

4068

Валько Олеся Олексіївна

Керівник

Дніпропетровське училище культури, факультет режисури театру.

Київський Національний університет культури, факультет режисера естради та масових свят.

Вища освіта з української філології.

Диплом магістра  з відзнакою «Естрадний артист та викладач естрадного вокалу».

Дипломантка Всеукраїнських фестивалів  «Майбутнє України» та «Червона Рута».

Безмежна кількість концертів, заходів, презентацій, фестивалів за плечима Ведучої Олесі Валько.

Це ще одна з граней таланту Олесі — вона була режисером  багатьох заходів у Дніпрі міського та Всеукраїнського рівня, таких як: День міста, День молоді, Всеукраїнський фестиваль «Музичний простір», День Конституції та інші.

Олеся писала свої пісні, весь час не припиняючи пошуки можливостей для реалізації свого таланту. Саме ці пошуки надихнули її на експеримент з її чоловіком Олегом Валько, який є повітряним гімнастом. Подружжя створило дует «Amazing» й перший свій авторський оригінальний номер «You». У 2017 році Олег і Олеся пройшли у фінал талант шоу у Китаї, увійшли до п’ятірки переможців та отримали особливий приз від спонсорів фестивалю за оригінальність.

Увесь досвід, освіту та акторський талант Олеся втілила у багатьох програмах, шоу та країнах, таких як, «White arena», «Energy event» (Турція), цирках «Вогні Києва», «Art X», «Smile», шоу «Аладін» (Франція).

Темою розвитку голосу Олеся займається вже багато років, вивчаючи досвід, методичні та теоретичні засади кращих викладачів та вокалістів світу. Методика навчання Олесі має багато авторських знахідок. Її кредо, як викладача: «Кожен голос неповторний, як квітка. Як немає двох однакових квіток, так і немає двох однакових голосів. Важливо знайти й розкрити індивідуальність й неповторність кожної людини.» Вона займається з учнями різного віку. Зараз наймолодшій учениці 6, а найстаршій 58. Вона вірить, що спів дарує радість і окрилення людині. А ще оздоровлення. Й вона наголошує на цьому, адже називає себе справжнім спеціалістом з голосу: дикції, постановці голосу, сценічної мови, фізіології та самореалізації людини.

Вона — професіональний викладач, старший друг, наставник, той хто допоможе тобі повірити у власні сили, навіть після провалу, той хто допоможе віднайти своє «Я», розкриє можливості твого голосу й неповторність, направить, підкаже й спрямує у світі творчості й шоу бізнесу.

Якщо Ви маєте невпинне бажання співати, чи хочете розвивати те, до чого маєте хист — вокальна майстерня Олесі Валько чекає на Вас!