Ансамбль бального сучасного танцю «ФАНТАЗІЯ»

Вікові категорії:

  • підготовча (6-7 років);
  • молодша (7-10 років);
  • середня (9-13 років);
  • старша (14-17 років);

Ансамбль сучасного бального танцю “ФАНТАЗІЯ” був заснований у 1979 році на базі Дарницького Палацу дітей та юнацтва у приміщенні клубу “Бронепоїзд “Дарничанин” Дарницького району м. Києва.

Засновником та керівником ансамблю є Заслужений працівник культури України Бєляєва Галина Семенівна.

З того часу ансамбль неодноразово ставав  переможцем на багатьох конкурсах та фестивалях м. Києва та за його межами.

Учасники ансамблю успішно змагаються на конкурсах та Чемпіонатах зі спортивного бального танцю, одержують призови місця. Найталановитіші з учасників пов’язують свій життєвий шлях з професійним мистецтвом. Учасники ансамблю, які були ще біля його витоків — нині неодноразові Чемпіони Україні.

Керівники

1242

Бєляєва Галина Семенівна

Керівник, Заслужений працівник культури України

Бєляєва Галина Семенівна постійно поповнює репертуар, виконує учбово-виховну роботу, добивається виконавчої виразності, займається постановчою діяльністю.

Галина Семенівна як керівник колективу, приділяє багато уваги розвитку професійних здібностей та загально – людських цінностей у своїх вихованців.

Вимоглива до себе та своїх підлеглих вона постійно працює над підвищенням своєї професійної та педагогічної майстерності.

За досягнуті результати Бєляєва Г.С. в 1996 році отримала звання Лауреата Міжнародної премії “Дружба”. А в 1999 році Бєляєвій Галині Семенівні було присвоєно почесне звання “Заслужений працівник культури України”.

Бєляєва Г.С. до виконання своїх обов’язків ставиться відповідально, має хороші організаторські здібності. Працюючи в Палаці культури зарекомендувала себе, як добросовісний та сумлінний керівник колективу художньої самодіяльності.