dsc05160

Народний колектив, хор ветеранів ВВВ і праці «Ветеран»

У 1994 році у Будинку культури залізничників (на той час) був створений хор ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці «Ветеран». Перший та беззмінний до цих пір, керівник і акомпаніатор в одній особі — Попов Василь Васильович.

 

Від того часу вже протягом 15 років ветерани Дарниці мають щасливу нагоду не тільки для спілкування, а й для реалізації свого творчого потенціалу.

 

Склад колективу, як і видно з назви – це ветерани праці та Великої Вітчизняної війни. На жаль, з кожним роком їх стає все менше і кількісний склад колективу значно зменшився за останні роки. Якщо на початку існування колектив налічував близько 30 осіб, то на даний момент всього 15. Але кожен з тих, хто приходить на заняття – це закохана у пісню особистість. Учасники колективу ведуть активну концертну діяльність, постійно виступають на заходах Палацу культури «Дарниця», беруть участь у районних та міських фестивалях та конкурсах.

Керівники

1381

Попов Василь Васильович

Керівник

Попов Василь Васильович з 1994 року займає посаду керівника колективу художньої самодіяльності – Народного колективу хору ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці «Ветеран» і являється засновником цього колективу. Має понад 30 років стажу в художній самодіяльності.

Хор «Ветеран», який він очолює,  є лауреатом міських і районних оглядів (з 1998 по 2016 роки).

Як керівник хору, Василь Васильович безпосередньо організовує культурно-масову діяльність колективу, визначає репертуар, проводить учбові заняття, репетиції, забезпечує участь хору в концертних заходах, оглядах та фестивалях.

За сумлінну роботу та високу професійну майстерність Попов Василь Васильович  нагороджений знаком ВЦСПС.