20 травня 2018 року у Великій залі Палацу культури «Дарниця» відбувся звітний концерт Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй».

У 2007 році хореографічний ансамбль «Водограй» створила молодий і талановитий  балетмейстер – Жиган Олена Іванівна. Колектив швидко розвивається та розростається, а вихованці ансамблю беруть участь та здобувають перемоги в різноманітних конкурсах і фестивалях. Саме в цьому колективі талановиті викладачі Жиган Олена Іванівна та Лепська Христина Романівна вбачають своє майбутнє, реалізовують свій творчий потенціал, віддаючи учням не тільки уміння, а й тепло душі. Вони навчають дітей найважливішому  — « Танцювати серцем…».

У ясний недільний день атмосфера у залі була наповнена натхненням та чуттєвістю. Усі глядачі з нетерпінням чекали початку заходу. Адже танець – це нестримний потік енергії, який дарує радість. Він відкриває нові можливості, спонукає до вдосконалення та надає впевненості в собі. Мистецтво танцю нікого не залишає байдужим, воно притягує і зачаровує неповторністю, красою, залишаючи після себе шлейф позитивних емоцій… Концертна програма – театралізоване дійство, про учасниць ансамблю, які отримали безкоштовну путівку до Одеси. Про цю пригоду ансамблю допомогли розповісти учасниці Театрально-естрадної студії «Теларії». Артисти подарували глядачам справжню феєрію.

Повний зал, шалена енергетика, неперевершені танцювальні номери та цікава історія —  саме так можна охарактеризувати звітний концерт Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй».