18 травня 2018 р. о 18.00 у Великій залі ПК «Дарниця» — Звітний концерт Зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Темп» та студії естрадного вокалу «Soul Brise»

18 травня 2018 року з᾽єдналися у спільний концерт два гуртка Палацу культури «Дарниця» Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп» (керівники Тетяна Вовненко та Крістіна Кеба) та студія естрадного вокалу «Soul Brise» (керівник Ксенія Кіреєва). Саме тому концерт видався дуже цікавим, різноплановим та насиченим.

Глядачам було представлено багато прем’єрних номерів ЗАБСТ «ТЕМП: «Червоний капелюшок» (номер про Червону шапочку та героїв її казки – вовка, мисливців і дівчаток-квіточок, виконаний молодшою групою; джайв «Чібугі» (основний склад ансамблю); «Повільний вальс» у виконанні чарівної пари — Опря Антон та Шевченко Юлії; «Румба» соло Івочко Ілля та Чередніченко Олександра; «Ламбада племені «Темп» (цікавий ігровий номер у виконанні середньої та молодшої груп, в якому глядачі побачили танцюючих «туземців»); «Magic» (основний склад); «Танці танцювати» (середня група); сольний номер «Джайв» у виконанні Ткаченко Артема та Колоусенко Дар᾽ї (класний номер з самокатом – головна героїня номера, роз᾽їзджаючи на самокаті приваблює увагу хлопця, який сумує сидячи на лавці… і ось їх захоплюють танці); сольний номер «Пристрасне танго» у виконанні Івочко Іллі та Чередніченко Олександри (номер присвятили бабусі Олександри, в яка саме в цей день святкує свій день народження і була присутня в залі); «Бурлеск» (по мотивам однойменного мюзиклу) такий же яскравий і феєричний, як його назва, виконаний основним складом ансамблю.

Також всі присутні мали можливість насолодитися номерами, що вже полюбилися глядачам у виконанні основного складу ЗАБСТ «Темп». Серед них: вальс «Beautiful Girl», «Думи мої»; «Чарльстон», «Аврора», «Карнавал».

Також всім сподобався номер-подарунок від випускників одної з київських шкіл, які виконали ніжний і вишуканий вальс.

Від студії естрадного вокалу «Soul Brise» виступали: Катерина Лисенко з піснею виконавиці Kazka «Свята» та з піснею Шакіри «Me enamore», Саша Кругла з піснею Шакіри «Try everything» та «Мій світ» (Анастасії Багінської), Вікторія Сакун, Марія Канешевська виконала пісню Альоші «Калина», Олександра Шевченко з піснею Megan Trainor «Me Too» та «Я молюся за тебе» (В.Святогора), Анна Косорукова з прекрасною французькою піснею «Derniere Dance», Софія Шумник «Кукушка» з репертуару легендарного Віктора Цоя.

Окрема подяка Ведучим театрально-естрадної студії «Теларії», які провели цей концерт, створивши невимушену грайливу атмосферу.

Зал був у захваті від чудового концерту, від переплетіння мистецтв – вокального та хореографічного, від енергії та ніжності, — що не соромився проявляти у бурхливих оваціях.